Zühre Pardesü İle Sonbahar Kış Şıklığı

Author

Categories

Share

Zühre pardesü 2014-2015 Sonbahar Kış koleksiyonu kapalı bayanlarımız için yepyeni ürünler sunuyor. Sonbaharın ve kış mevsiminin konseptine uygun, zarif, şık ve kapalı bayanlarımızın gönlünü feth edecek tarzda ki bu koleksiyonu sizlerde çok beğeneceksiniz. Yeni mevsimin soğuk günlerinde sımsıcak pardesülerle ısınmak ve şık görünmek için birbirinden farklı kombinlerle Zühre pardesü modellerini bulabileceksiniz.

Zühre Pardesü İle Sonbahar Kış

Sonbahar Kış Koleksiyonunda Kot Pardesü Şıklığı 

Kapalı bayanlarımızın yaz olsun kış olsun pardesü giymesini öneriyoruz. Kapalı bayanlarımızın için en uygun dış giyim olan pardesülerde artık eskisi kadar şıklıktan uzak değiller. Zamanın giyim sektörüne ve isteklerine uygun hazırlanan bu pardesülere Zühre markası farklı bir etki katmayı başarmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde kot pardesüleri çok beğenen bayanlarımız aynı giyimi kış aylarında da yaşamanız mümkün.

Kurtarıcı Tarzda Klasik Zühre Pardesüler

Her zaman çok kullanılan modeller olan klasik pardesüler sonbahar ve kış koleksiyonunda Zühre markası yer vermiş. Genellikle 25 yaş ve üzerinde olan bayanlarımızın sıklıkla tercih ettiği klasik pardesü modelleri günlük yaşamda tercih etmenin yanında özel geceler içinde ayrı olarak dolabınızda yer verebilirsiniz. Tabi renk seçenekleri genellikle koyu tonlar olsa da tasarımlarında başarılı detaylar dikkat çekiyor. Özellikle yaka detayları her zaman ki gibi ön planda. Bunun dışında çok fazla göze çarpacak detaylardan kaçınılmış. İşte bu güzel klasik Zühre Pardesü modelleri:

Author

Share