Zencefil ve Yoğurt İle Göbek Eritme Yöntemi | Hanımların Dünyası

loading...

Zencefil ve Yoğurt İle Göbek Eritme Yöntemi

Zencefil ve Yoğurt İle Göbek Eritme Yöntemi

Zayıflamak istediğinizde karşınıza farklı birçok yöntem çıkabilir. Fakat bu süreçte dikkat etmeniz gereken aç kalmamak ve ilaçlara yönelmemek. Bunun içinde çok sağlıklı ve zayıflama sürecinde metabolizmanızı artıracak bir yöntemi sizlerle paylaşmak istedik. Bu yöntem zencefil ve yoğurt karışımından oluşan kürdür.  Bu karışımın amacı özellikle bölgesel zayıflama isteyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Göbek bölgesindeki yağlanmada etkili olan bu yöntem oldukça da kolay.

20 gr toz tarçın

20 gr toz zencefil

20 gr toz zerdeçal

Öncelikle aktara giderek belirtilen miktarlardaki toz tarçın, zerdeçal ve zencefil alınız. Evde cam bir kavanoz bularak bu 3 adet baharatı cam kavanoza doldurunuz. Kapağını kapattıktan sonra bu baharatların karışması için çalkalayınız. Gece yatmadan yaklaşık 3 saat önce bir su bardağı yağsız yoğurdu kaseye koyunuz. İçine karıştırdığınız bu baharattan bir tatlı kaşığı alarak yoğurdun içine döküp karıştırınız. Bu yoğurdu yedikten sonra uyuyana kadar 1 litre kadar su içiniz. Ertesi sabah mutlaka göbek eritme hareketleri yapınız. Bunun yanında mutlaka yarım saat kadar yürümeye çalışınız.

Bu karışımın belki tadı hoşunuza gitmese de yemeye çalışınız. Çünkü etkisini kısa sürede fark edeceksiniz. Sıkı ve ince bir göbeğe sahip olacaksınız.

ZENCEFİL

ZENCEFİL

ZERDEÇAL

ZERDEÇAL

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb