Zayıflayanların Yorumları | Hanımların Dünyası

loading...

Zayıflayanların Yorumları

Zayıflayanların Yorumları

Zayıflayanların Yorumları

Kilo vermeye karar verdiğinizde ilk önce birçoğunuz diyet programları ile ilgili olan sitelere girip zayıflayanların yorumlarını okumuşsunuzdur. Okuduğunuz bu yorumlarda 85 kilodan 60 kiloya düşenler, sadece belli bir ürün tüketerek zayıflayanlar veya haftada 7 kilo verdim diyenler gibi birçok yorumla karşılaşmışsınızdır. Evet, bunlar doğru diyetler uygulandığında mümkün olan durumlardır. Ancak, bazı sitelerde okuduğumuz zayıflayanların yorumları ise hiçte öyle olmadığını göstermektedir. Burada yapacağınız tek şey uygulayacağınız diyet programının size uygun olup olmadığıdır. Yanlış yapılan diyetler sonucu birçok kişinin farklı sağlık problemleriyle karşılaştığı da hepimizin malumudur. Bu nedenle hangi diyeti uygulayacağınıza dair karar verme aşamasında mutlaka uzman birinden yardım almanızı öneriyoruz. Ayrıca bir dâhiliye mütehassısına gidip gerekli kan testlerini yaptırmanızda burada çok önem kazanmaktadır. Çünkü vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunun veya olmadığının kararı ancak bu testler ışığında uzmanlar tarafından verilebilir.

Kilo vermek için birçok alternatifler vardır. Bunların birçoğu da bitkisel içerikli kürlerdir. Bu kürlerden birini uygulamak istiyor ve e-ticaret sitelerinden almayı düşünüyorsanız size önerimiz bu ürünü daha önce kullanmış olan kişilerin yorumlarıdır. Birçok sitede zayıflayanların yorumları başlığı adı altında bu bilgilere ulaşmanız mümkün. Şimdi size kilo vermek için uygulanan yöntemleri deneyenlerin ve bu yöntemlerle zayıflayanların yorumlarından bazılarını aktarmak istiyoruz.

Örnek-1) Zeynep Hanım 85 kilodan tam 62 kiloya inmiş ve bunu biraz sabır ve kendine duyduğu güvenle gerçekleştirdiğini belirtmiş. Zeynep Hanım, öncelikle zayıflayabileceğini beynine kodlamış ve ilk adımı atmış. Sonrasında tüketeceği tüm besinleri araştırmaya başlamış ve hangi yiyeceğin kilo aldırdığını ve hangi yiyeceğin kilo aldırmadığını tespit etmiş. Sonrasında kendisine uygun bir beslenme programı hazırlayarak, bu programı aksatmadan uygulamış. Tabi spor ve egzersizleri de hayatına yerleştirerek bu yola devam etmiş. Kendisine yol gösterecek ve sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde uyguladığı bu diyet içinde uzman birinden yardım almayı da ihmal etmemiş. Şimdi zayıflayanların yorumlarından derlediğimiz ikinci örneğimize geçelim:

Örnek-2) Arzu Hanım da 89 kilodan 61 kilo düşen bayanlardan biri. Arzu Hanım’da aynen Zeynep Hanım gibi kendi vücuduna uygun bir programa dâhil olarak bunu başardığını belirtiyor. Tabi başarmanın ilk önce beyinde başladığının da altını çizen Arzu Hanım, sağlığı bozulmadan zayıflayanlardan biri. O da diyete başlamadan önce suyun hayatında olmadığını ve çok az su içtiğinden bahsetmiş. Uygun bir diyet programıyla birlikte yapılan egzersizlerin neticesinde vücudun çok fazla sıvı kaybettiğini ve bu sıvı kaybını dengelemek içinde günde en az 2-2,5 litre su içilmesini öneriyor. Ayrıca Arzu Hanım yaşadığı deneyimler neticesinde her vücut tipi için farklı bir beslenme programı olduğunu, bir kişinin uygulayıp zayıfladığı bir diyetle başka kişilerin kilo veremedikleri gerçeğini de dile getirmiş. Çünkü her vücudun farklı besine ihtiyaç duyabileceğini başvurduğu uzmanların tavsiyeleri neticesinde öğrendiğini de belirtmeden geçmemiş.

Sizde sağlıklı bir şekilde kilo vermek ve ideal kilonuza kavuşmak istiyorsanız, uygulayacağınız diyet programlarını çok iyi araştırarak başlamanız gerekmektedir. Bununla birlikte yukarıda da belirttiğimiz gibi mutlaka bir uzmanın gözetiminde bu tür diyetleri yapmanız ilerde karşılaşacağınız sağlık sorunlarının da önüne geçmenizi sağlayacaktır. Çoğu sitede okuduğumuz zayıflayanların yorumları bize gösteriyor ki güvenilir olmayan ürün ve bitkisel kürlerin kullanımı ilk anda ve çok kısa süre içinde zayıflatmış gibi görünse de verilen kiloların misliyle geri alındığı gerçeğini kimse görmezden gelemez. Bu nedenle hem uzman görüşleri hem de zayıflayanların yorumları kullandıkları ürünler hakkında bize detaylı bilgi vermektedir. İdeal bir kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bu uyarılarımızı dikkate almanız sizin yararınıza olacaktır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb