Zayıflatan Ayakkabı Nelerdir | Hanımların Dünyası

loading...

Zayıflatan Ayakkabı Nelerdir

Zayıflatan Ayakkabı Nelerdir

Zayıflatan Ayakkabı Nelerdir

 

Bugünkü yazımızda, son yıllarda çok sık karşılaştığımız ve yapılan yoğun reklamlar aracılığıyla aşina olduğumuz zayıflatan ayakkabılar, hangi amaçla üretilmiş, zayıflatan ayakkabı nelerdir? ve gerçekten bu ayakkabılar zayıflatıyor mu? gibi sorularınıza detaylı cevap bulabilirsiniz. Öncelikle zayıflatan ayakkabı nelerdir? Diyerek yazımıza başlayalım: Zayıflatan ayakkabı veya diğer bilinen adıyla “goldslim” ayakkabıların gerçek üretim amacı zayıflatmak için değildir. Yurt dışında yoğun bir satış pazarı bulunan ve ülkemizde de zayıflatan ayakkabı olarak lanse edilen bu ayakkabılar, vücut dengesini sağlamak, dengesiz yürüyüşten kaynaklı olarak ortaya çıkan bel ve ayak ağrısı gibi ağrıların tedavisine yardımcı olmak amacıyla üretilmiş ayakkabılardır.

Zayıflatan ayakkabılar nelerdir  Goldslim serisi rahatlık konusunda oldukça başarılı bir dizayna sahip ve sizin hem dik durmanızı hem de fit görünmenizi sağlayarak yorulmanızı azaltır. Ayrıca daha rahat bir şekilde spor ve yürüyüşler yapmanızı da sağlar. İşte tam da bu noktada zayıflatma özelliği ortaya çıkmaktadır. Goldslim ayakkabıların size sunduğu rahatlık, daha uzun soluklu spor yapmanızı kolaylaştırdığı için kilo vermek isteyen kişiler içinde en ideal ayakkabı modellerinden bir olmuştur. Ancak goldslim ayakkabılar için sadece zayıflatır demek yanlış olur. Bizlere zayıflatan ayakkabı olarak lanse edilen goldslim ayakkabılar Global Pazarda yaygın bir satış grafiği olan ayakkabılardır. Ancak Türkiye pazarına girerken satışının daha kolay olması açısından zayıflatan ayakkabı olarak piyasa sürülmüştür. Bu ayakkabıların zayıflattığına dair bilimsel bir tespit ve kanıtlanmış bir özelliği henüz yoktur. Ancak kullanım rahatlığı açısından bu ayakkabıların kullanılmasının birçok faydasının olduğu da aşikârdır.Peki, zayıflatan ayakkabıların(goldslim ayakkabılar) faydaları nelerdir? Şimdi bu sorumuzun cevabını hep birlikte öğrenelim.

Zayıflatan Ayakkabıların Faydaları Nelerdir?

• Vücudun dik durmasına yardımcı olur ve dengesini sağlar.

• Beldeki kasların daha iyi çalışmasını sağlar.

• Alt bacaklarda bulunan kasların faaliyetlerini arttırmasını sağlar.

• Sırt kaslarının daha iyi çalışmasına yardımcı olur.

• Bacaklarda varis oluşumunu engeller.

• Bacaklarda oluşmuş selülitleri giderir.

• Kalça kemikleri üzerindeki ağırlığı azaltır.

• Boyunuzu daha uzun gösterir.

• Karın kaslarının daha iyi çalışmasına yardımcı olur.

• Oksijen ve kalori yakımını hızlandırır.

• Diz eklemleri üzerindeki gerginliğin azaltılmasına yardımcı olur.

• Topuk ve eklemlerin uyumlu çalışmasını sağlar.

Gördüğünüz gibi goldslim ayakkabıların kullanılması, zayıflatma özelliği olmasa da sağlık açısından birçok faydası vardır. Peki, bu ayakkabılar ne kadar dayanıklıdır? İşte cevabımız; Standart bir spor ayakkabısı kalitesinde olan goldslim ayakkabıların dayanıklı olmasını istiyorsanız orijinal olmalarına dikkat etmelisiniz. Bazı satış noktalarında ikinci ve üçüncü sınıf kalitede ayakkabılar daha düşük ücretlerde satılmakta ve ne yazık ki kullanımı da bir o kadar kötü olmaktadır. Satış fiyatlarına aldanarak bu tür ürünleri tercih etmekten uzak durmalısınız. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi goldslim ayakkabıları da lisanslı ve güvenilir mağazalardan satın almaya özen gösterirseniz uzun süreli ve dayanıklı bir ayakkabıya sahip olursunuz.

Hem de yukarıda saydığımız faydalardan yararlanmak istiyorsanız aldığınız ayakkabının orjinal olması gerekmektedir. Şuan ülkemizde zayıflatan ayakkabı olarak birçok sitede satışı olan ürün yaklaşık olarak 70-200 TL fiyat aralığında satılmaktadır. Bu ürü satan firmaların birçoğu kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca bazı sitelerde zayıflatan ayakkabılar “yürüyüş ayakkabısı” olarak karşımıza çıkar. Ürünün detaylı bir şekilde inceleyip bu ayakkabılara sizde rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Şunu hatırlatalım ki, goldslim ayakkabı satış noktalarından tercih edeceğiniz firmanın iade koşullarını da okuyarak karar vermeniz daha sonra çıkacak olası sorunları engellemek açısından da önemlidir. Satış sözleşmelerini mutlaka okuyun ve tüketici haklarınızın bilincinde olarak alışverişlerinizi gerçekleştirin.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb