Zayıflamak için Yağ Yaktıran Doğal Meyve Suları

Author

Categories

Share

Zayıflamak, yaz yaklaşırken özellikle bayanların en büyük sorunu haline gelir. Yaz yaklaşırken ve yazın zayıflamak hatta yağ yakmak istiyorsanız doğal meyve sularını tüketmenizde fayda var. Zayıflamayı kolaylaştırmak için öncelikle vücutta ki fazla yağların yakılması gerekmektedir. Bu yüzden doğal meyve sularını tüketerek aynı zamanda ideal bir diyet listesi uygulayacak zayıflayabilirsiniz.

Evde kolayca hazırlayabileceğiniz bu meyve sularını tüketirken şeker ve tatlandırıcı eklememeye özen gösterin.

İşte, hem kalorisi düşük hem de birbirinden lezzetli meyve suları…

Havuç suyu

Havuç suyu, yüksek miktarlarda kalsiyum, potasyum, magnezyum, ve betarakotenin yanı sıra, A, C K B1, B3 ve B6 vitaminlerini içerir. Zengin bir antioksidan deposu olan havuç, metabolizmayı güçlendirir ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Bağışıklık sistemini de kuvvetlendiren  bu mucize besin, sizi hastalıklara karşı korur.

Nar suyu

Nar, yüksek oranda lif içerir ve tüketildiğinde uzun süre tokluk hissi sağlar. Antioksidan zengini bir meyve olan nar, bağışıklık sistemini güçlendirir ve başarılı bir şekilde kilo vermeyi kolaylaştırır.

Altın çilek suyu

Altın çilek meyvesinin suyu en az portakal kadar tatlıdır. Yüksek miktarda C vitamini içeren meyvelerden olan altın çilek, kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmayı güçlendiren altın çilek, vücutta yağ oluşumunu da engeller.

Kızılcık suyu

Kızılcık, antioksidan bakımından zengin bir meyvedir. Kızılcığın içeriğindeki antioksidanlar, vücutta yağ oluşumunu azaltır ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmayı ve sindirim sistemini de güçlendiren bu meyve, kilo vermek isteyenler için mükemmeldir.

Limon suyu

Kilo vermek ve hızlı yağ yakmak istiyorsanız limon suyunu en yakın dostunuz haline getirin. Sabah uyanır uyanmaz aç karnına içeceğiniz limon suyu, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına ve hızlı kilo vermenize destek olur. Limon suyunu sade içemiyorsanız suyla karıştırarak için.

Author

Share