Zayıf Gösteren Kombinler

Author

Categories

Share

Zayıf Gösteren Kıyafetler Nelerdir?

Olduğunuzdan daha zayıf görünmek için bazı basit kuralları bilmeli ve uygulamalısınız. “Nasıl daha zayıf görünebilirim?” diyorsanız işte sırları…

V yaka bluz ve kazak

Büyük göğüsleriniz sizi daha tombul gösterebilir. Bu nedenle onları ön planda tutmamalısınız. V yaka üst giyim tercihiniz bunu sağlayabilir.

Pantolonlar İspanyol Paça

Bacaklarınızı daha uzun ve ince göstermek istiyorsanız imdadınıza eskilerin moda pantolonları yetişiyor. İspanyol paça pantolonlar hem bacaklarınızı uzun gösterir hem de daha ince.

Belinizin daha ince görünmesi için

Şık bir kemer takarak belinizi daha ince gösterebilirsiniz. Hem daha trend bir görünüme de kavuşmuş olursunuz.

Geometrik desenli kıyafetler

Genel olarak şişmanların hep bol giymesi gerektiği gibi bir yanlış algıya sahibiz. Ancak bu doğru bir görüş değil. Streç gibi kıyafetler dışında vücudunuza oturan kıyafetleri şişmanlar da rahatlıkla giyebilirler. Geometrik desenli yada yanlarda siyah panelli kıyafetler tercih ederseniz olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

Bel kenarlarındaki yağları gizlemek için

Bel kenarı yağlanması hemen her Türk kadınında bir yaştan sonra olan bir durum. Dar kıyafetlerle birleşince de ortaya oldukça vahim bir görüntü çıkıyor. Bunu engellemek için blazer ceket tercih edebilirsiniz.

Kalçayı daha zayıf göstermenin yolu

Kalçalarınız biraz genişse kalçadan hafif bol bir pantolon veya klasik kesim pantolon seçmeniz bunu gizleyecektir.

Bu önerilerin uygulamalarının gösterildiği galerimizi yazının sonunda bulabilirsiniz.

Author

Share