Zayıf Bayanlar İçin 2015 Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

Zayıf bayanlar aslında birçok gelinlik modelini rahatlıkla seçmeleri mümkün diye düşünebilirsiniz. Fakat kilolu bayanlarda olduğu gibi zayıf bayanlarda aslında vücut hatlarına en uyumlu gelinlik modelini seçmeleri gerekir. Aksi halde zayıf bayanlarımızın da en çok karşılaştıkları problemlerden olan gelinlikte ki bolluklar ve pot kısımlardır.

Zayıf bayanlar için alternatifler fazla olsa da özellikle onlarında tercih edecekleri 2015 gelinlik arasında balık etek tarz gelinlik modellerini önereceğiz. Özellikle belin ince ve zarifliğini ortaya çıkaran, bir balık kız edasıyla süzüleceğiniz modellerdendir. Bunun dışında eğer ki dekolte ve transparan tarzı modellere sıcak bakıyorsanız sırtı açık ve bel kısmı dar, önden dekolteli gelinlik modelleri içerisinde kuğu gibi süzüleceksiniz.

Zayıf olduğunuzdan dolayı cesurca vücut hatlarınıza uyumlu gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz. Ünlü tasarımcıların gelinlik arasında beğenilen modelleri sizlere fikir olması açısında bir araya getirdik. İster özel dikimle isterseniz de hazır gelinlik modelleri arasında aşağıdaki modellere benzer 2015 gelinliğinizi hazırlatmanız mümkündür.

Author

Share