Zamanın yok ettiği Ünlü yıldızlar

Author

Categories

Share

 

FİRDEVS GÜNEŞ

O Popstar yarışmanın en dikkat çekici star adaylarından biriydi. Abidin’inbirinci olduğu ilk Popstar yarışmasında Firdevs de ikinci sıraya yerleşmişti.

Albüm çıkardı ama istediği çıkışı bir türlü gerçekleştiremedi. O da yarışmadan sonra kısa sürede unutuldu.

 

Zamanın yok ettiği yıldızlar

ABİDİN ÖZŞAHİN

Türkiye’nin’ Popstar yarışması’ kavramıyla tanıştığı ilk serinin yıldızıydı Abidin Özşahin… Tarkan’a benzerliğiyle kısa sürede şöhret oldu…Aşktan Yana adlı bir albüm çıkarttı. Abidin Özşahin müzikal ve sanatsal anlamda aktif olarak hala çalışmaktadır.

Zamanın yok ettiği yıldızlar

BAYHAN GÜRHAN

Pop star adaylarının en parlaklarından biriydi. Kendine özgü bir duruşu ve tarzı olan Bayhan ünlü Hayalet filminden Unchained Melody’yi bile seslendirdi.Yarışma sırasında jüri üyesi Deniz Seki ile girdiği tartışma gündemde kalmasını sağladı. Hayal Edemiyorum adlı bir albüm çıkardı. Ama o da hayalini gerçekleştirip bir pop star olamadı.

 

Zamanın yok ettiği yıldızlarEMRAH KESKİN

Popstar yarışmasında aradığını bulamayan bir diğer isim de Emrah Keskin. Yarışma sonrası mağdur olduğunu düşünen Keskin, gençlerin bu tür yarışmalara girmemeleri konusunda uyarmak için Yarışma Zedeler adında bir dernek kurdu.

 

AYDAN KAYA

İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema TV bölümünde öğrenimini sürdüren Kaya, sesinin yanısıra çarpıcı fiziğiyle de dikkat çekmişti.Pop star olamadı ama Elveda Derken adlı dizide oynadı.Aydan Kaya, ‘Adım Adım’ adlı yeni bir albüm çıkardı. Aydan, Chris de Burgh ile de düet yaptı.

Zamanın yok ettiği yıldızlar

TARIK

Biri Bizi Gözetliyor şöhretlerinden Tarık, Yeşim Salkım’ın desteğiyle albüm yaptı ama tutulmadı. Sonunda gece kulüplerinde şarkı söylemeye başladı. Şimdi ise ne yaptığı bilinmiyor.

Zamanın yok ettiği yıldızlar

TÜLİN KOCA – CANER TOYGAR

Benimle Evlenir misin yarışmasının yıldızı bir türlü barışmayan aşıkları Tülin Koca ve Caner Toygar. Diğer yarışmacılara göre şöhretlerini birazdaha uzun sürdürebilen iki TV ünlüsü olmayı başardılar.TÜLİN KOCA – CANER TOYGAR

Caner kimi zaman karıştığı kavgalarla kimi zaman katıldığı TV programlarındaki tuhaf tavırlarıyla gündeme geldi. Kısa süren bir dizi serüveni oldu. Kazandığı ani şöhreti istediği gibi sürdüremedi. Tülin ile Caner de kısa sürede unutulan şöhretler kervanına katıldı.

 

Zamanın yok ettiği yıldızlarSİNEM UMAŞ

Gelinim Olur musun adlı yarışma onun hayatını bir anda değiştirdi. Özellikle ‘kaynana Semra’ ile atışmaları onu bir anda Türkiye’nin gündemine taşıdı.

SİNEM UMAŞ

Ancak yıldızı parladığı kadar ani bir şekilde söndü. Yarışmadan sonra adı bir fuhuş operasyonuna karıştı. Bir kaç gece kulübünde şarkıcı olarak sahneye çıktı.

Zamanın yok ettiği yıldızlarEDVARD BOZUKLUOĞLU

05 Edi de Biri Bizi Gözetliyor birincisi. Bu birincilikten sonra şöhreti uzun sürmedi.EDVARD BOZUKLUOĞLU

Son olarak eşiyle birlikte trajik bir olay sebebiyle gündeme geldi. Bozukluoğlu’nun eşi tüp bebek tedavisi sırasında tüberküloz kapınca minik bebekleri Can’ı kaybeden çift yargıya başvurdu.

 

Zamanın yok ettiği yıldızlarSEMRA YÜCEL

Sinem’in katıldığı aynı yarışma ona da şöhretin kapılarını açtı. Sivri dili, kural tanımazlığı ve bildiğinden şaşmazlığı ile ‘nefret edilerek sevildi.”SEMRA YÜCEL

Ama bu yarışmada kazandığı şöhret ona pahalıya mal oldu. Sinem’le evlenmek isteyen ve “Sen aşık olursan ben sana söylerim” dediği oğlu Ata’yı yarışmadan kısa bir süre sonra kaybetti. Semra Hanım bu en son bir TV kanalında evlilik programı sundu.

Zamanın yok ettiği yıldızlarMELİH DEĞİRMENCİ

İlk BBG’nin birincisi Melih’in müzik ve dizi deneyimi hüsranla sonuçlandı.MELİH DEĞİRMENCİ

Kısacık şöhreti de tatlı bir anı olarak kaldı.

Author

Share