Yüzdeki Tüyler Nasıl Gider | Hanımların Dünyası

loading...

Yüzdeki Tüyler Nasıl Gider

Yüzdeki Tüyler Nasıl Gider

Yüzdeki Tüyler Nasıl Gider

Yüzdeki tüyler nasıl gider? Yüz bölgenizde bulunan tüyler zaman içerisinde erkeksi görünüme ortaya çıkarabilmektedir. Bu sebepten dolayı yüz bölgesinde çıkan tüylerden kurtulmak için birçok yönteme başvurulmaktadır. Belki denemiş olduğunuz yöntemlerin birçoğunda kısa süreli de olsa geçici çözümler üretmiş olabilirsiniz. Fakat bu denemelerinizden sonra yüz bölgesinde çıkan tüyler kısa süre içinde tekrar çıkmıştır. Bu alanda yapılan çalışmalar kapsamında cilt bakım uzmanlarının veya tıbbi konularda uzmanlaşmış kişilerin tavsiyeleri olarak; Ender Saraç tarafından geliştirilen yüzdeki tüyler nasıl gider sorusuna alternatif çözüm türünde öneriler olarak tarif edilen kür sayesinde sadece yüz bölgesinde bulunan tüylerden değil! Aynı zamanda bacak bölgesindeki çıkan tüyleri, göbek bölgesinde çıkan tüyleri, kol etrafında çıkan tüyler gibi vücut yapısının çeşitli yerlerindeki tüylerden kurtulabilirsiniz. Yüzdeki tüyler nasıl gider?

yuzdeki-tuyler-nasil-gider

Bunun için hazırlanan kür tarifi: Bir adet Yumurta akı Bir tatlı kaşığı ölçüsünde mısır unu Bir tatlı kaşığı ölçüsünde toz şeker Tüy yok edici kür hazırlanışı: Hazırlanan bütün malzemeleri cam derin bir kap içerisinde birbirine özdeşleyecek şekilde iyice karıştırın. Karışım görüntü olarak çamur kıvamını aldıktan sonra ve tam olarak karıştığına emin olduktan sonra cildinizde tercih ettiğiniz yer sürün ve hafif bir şekilde masaj yapmaya başlayın. Bu işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken cildiniz de kür uyguladığınız bölgeyi fazla masaj uygulayarak tahriş etmemektir. Yüzdeki tüyler nasıl gider? Bu yaptığınız karışımı hafta süresince 4 defa uygulamanız gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde kısa süre içinde yüzünüzdeki ve diğer bölgelerinizde çıkan tüylerde azalmalar görülerek ve belirli bir zaman içerisinde de yüz bölgenizde çıkmış olan tüylerden hiç kalmadığını göreceksiniz. Yüzdeki tüyler nasıl gider? Yüz bölgesinde çıkan tüylerden kurtulabilmeniz için lazer epilasyon yöntemini uygulamanızda ayrı bir alternatif yol olmaktadır.

Teknolojide ortaya çıkan gelişmelerle birlikte lazer yüz epilasyon yöntemi yüzdeki tüyleri kalıcı olarak yok edebilen güvenli ve etkili bir epilasyon yöntemi olmaktadır. Lazer yöntemi uygulanarak yapılan yüz epilasyonu, ağrısı hissi vermeden, zaman konusunda kazanç sağlayan ve mali yönden de avantaj sağlayan, cerrahi işlem gerektirmeyen bir kozmetik alanda uygulanan tedavi yöntemdir. Lazer yöntemi ile uygulanan epilasyon işlemlerinden yüz epilasyon yöntemi diğer bilinen geleneksel tekniklerle karşılaştırma yapıldığında daha pahalı olabilir; abcak tedavi uzun süre içinde oldukça uygun maliyeti olan bir yöntemdir. Yüzdeki tüyler nasıl gider? Yüz bölgesinde çıkan istenmeyen tüyler genellikle çene etrafında, üst dudak bölgesinde bulunur.

Yüzünüzde çıkan istenmeyen tüylerden kurtulma düşüncesini karara bağlamadan önce tüylerin büyüme nedenlerini uygun tedavi yöntemleri ve testler yardımı ile öğrenmiş olmanız gerekir. Vücut yapınızdaki hormonsal olarak belirtisi görülen dengesizliklerin yüz bölgesinde ve tüy çıkmaması gereken bölgelerde istenmeyen tüylerin büyümesinin nedeni olduğunu unutmayın. Bu sebeple yüz bölgenizdeki tüy büyümelerinin temel nedenlerini belirlemek için doktorunuza danışarak gerekli testleri yaptırabilirsiniz Lazer yöntemi ile uygulanan yüz epilasyon işlemi tüm yüz bölgesine veya çene etrafına, yanaklara ve üst dudak bölgesi dahil yüzdeki tüy çıkan bölgelere uygulanabilir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb