2015 çanta modelleri
Yüzdeki Çizgi ve Kırışıkları Kapatmanın En İyi Yolu Nedir?

Yüzdeki Çizgi ve Kırışıkları Kapatmanın En İyi Yolu Nedir?

Yüzünüzdeki çizgileri kötü birşey olarak düşünmeyin. Onlar yaşamanın, gülmenin, kendimizi ifade edişimizin sembolleri…Ayrıca çizgileri tamamen yok etmek de mümkün değil.
Bu yüzden onları kapamaktan çok  cildimizin pürüzsüz ve lekesiz olmasına odaklanalım. Bunu yapmanın ilk adımı zengin bir nemlendirici krem sürmektir. Nemlendirici cildinize canlılık ve dolgunluk verirken çizgilerin daha az dikkat çekmesini sağlar. Fondöten, kapatıcı ve allık seçimlerinizi krem şeklinde olanlardan yana kullanın. Krem yapılı olan ürünler çizgilerin içine girmez.

Eğer gözlerinizin çevresinde çizgiler varsa gözünüze kalem çekin. Göz kalemi sayesinde dikkat, etrafındaki çizgiler yerine gözlerinize çekilir. Ayrıca biraz allık her zaman sizi daha genç ve canlı gösterir.Dudaklarınızdaki ve dudak etrafındaki çizgileri daha az belirgin yapmak için de dudak koruyucusunu (hatta göz kreminizi)
hem dudaklarınıza hem de etrafındaki çizgilere sürün. Nemlenen dudaktan rujunuzun dağılmasını engellemek için ise, ruj sürdükten sonra dudak çizginize kalemle hat çekin. 


  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com
  • FaceBook ta paylaş

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR