Yüz Epilatörü ve Yüz Temizleme Cihazı Braun Face

Author

Categories

Share

Yüz için hassas epilasyon ve derin gözenek temizliği Braun Face ile, pürüzsüz bir ışıltıyı ortaya çıkarın.

Braun Face ile ayrı ayrı cihaz kullanmadan tek bir cihaz ile sadece ek parça değiştirerek hem epilasyon hemde yüz temizliği yapabilirsiniz. Yüz epilatörü başlığı ile yüzünüzde ki tüyleri hassas bir şekilde temizleyebilirsiniz. Gözenek temizleme başlığı ile cildinizi temizleyerek ışıltınızı geri kazanabilirsiniz.

Braun Face Yüz epilatörü ve gözenek temizleme

Tek bir düğmeye dokunarak kendinizi yormadan tüylerinizin tamamını kökünden temizleyin!

Biliyorsunuz ki çene, dudak üstü ve alnımızın üzerinde ki tüyleri almak ya dakaşları düzeltmek oldukça fazla uğraş ve hassasiyet gerektiren bir nokta. Braun Face ile bu bölgelerde istediğiniz temizliği orantılı kontrol ve hassasiyet ile birlikte adeta bir rimel kolaylığında gerçekleştirebilirsiniz.
Braun Face, tüylerinizi kökünden çekerek temizler bu yüzden 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.
Nazik yapısı ile hissettirmeden epilasyon işleminin bittiğinin farkına varırsınız.

Ekstra ince başlığı sayesinde 0,02 mm uzunluğundaki en kısa tüyleri bile nazikçe temizleyebilecek 10 mikro-açılıma sahiptir. Saniyede 200 çekme özelliği ile geleneksel cımbızlardan daha hızlı ve hassastır.

Yüz Epilatörü ve Yüz Temizleme Cihazı Braun Face-

Elle temizlediğiniz yüzünüzü 10 katı fazlasını daha kısa sürede temizleyin.

Braun Face ile hem makyajınızı hemde yüzünüzde ki pürüzleri temizleyerek cildinizde ki duruluğu ve parlaklığı açığa çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu özelliklerden biri olan yüzlerce mikro titreşimi ile elle temizleme oranına göre 6 kat daha etkilidir. Cildinizde ki ölü deri hücrelerini peeling yaparak yok edebilirsiniz.

Braun Face ile derin gözenek temizliğini duş rutinlerinizin bir parçası haline getireceksiniz. Braun Face %100 su geçirmez bir yapıya sahip olduğu için banyoda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dermatologlar tarafından test edilmiştir ve hassas ciltler bile rahatlıkla kullanabilir.

Author

Share