Yüz Dolgu Fiyatları

Author

Categories

Share

Yüz Dolgu Fiyatları

 

Yüz dolgusu İçinde bulunan hyaluronik asit nedeniyle cildin solgun cansız mat görünümünü düzelterek elastikiyet yapısının toparlanmasını sağlar. Başta İlerleyen yaş olmak üzere çevresel faktörler, yanlış beslenme ve düzensiz yaşam alışkanlıkları, gibi, faktörler yüz bölgesinde kırışıklık, sarkma, çöküklük gibi problemlere neden olur. Yüz dolgusu uygulamasında dolgu yüzde problemli bölgelerde ince bir iğne yardımıyla küçük miktarlarda enjekte edilir. Bu uygulama yaklaşık 20- 30 dakika sürmektedir. Uygulama sırasında ağrı kesici krem ve benzeri ürünler kullanıldığında kişi her hangi bir yanma ya da acı hissi yaşamaz. Yüz Dolgu fiyatları için ortalama bir fiyat vermek şuan için yanıltıcı bir bilgi olur.

Yüz Dolgu fiyatları yüzde uygulanacak bölgeye ve kullanılacak olan ürün kalitesine göre değişim gösterir. Bu noktada hekim muayenesinde sonra bir fiyat verilmesi daha sağlıklı bir karar olur. Dolgu maddesi uygulanır uygulanmaz yüzde hemen etkisini gösterir. Kişi uygulama sonrası normal rutinine dönebilir. Yüz dolgusu en derin kırışıklıkları yara izlerini, sarkmaları, cilt lekeleri ve çukurların tedavi edilmesinde oldukça etkilidir. Yüz dolgusu yüzdeki kırışık, çökme, yara izi ve lekelerin yanı sıra yorgun ifadeyi giderir. Böylelikle cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Yüz dolgusunun kalıcılık etkisi kişiden kişiye değişir. Ortalama 8-18 ay kadar kalıcılık etkisini korur. Geçici ve yarı kalıcı yüz dolguları da vardır. Burada önemli olan dolgu maddesinin FDN onaylı olması ve dolgu uygulamasının uzman kişilere yaptırılmış olmasıdır.

Yüz dolgusu içeriğindeki bileşik ve işlemlere göre çeşitli guruplara ayrılmaktadır Organik özekli yüz dolgusu maddelerinin içeriğinde kalsiyum ya da huyaluronik asit gibi bileşikler bulunmaktadır. Bunlar kişinin tamamen kendi vücudundan elde edildiği için her zaman güvenlidir. Sentetik Yüz dolgusu maddeleri insan vücudunda bulunmayan maddelerden oluşmaktadır. Sentetik yüz dolgusu uygulaması yaptıracaklara ufak bir tavsiyemiz olacak. Sentetik yüz dolgu fiyatları ve içeriğindeki maddelere kalitesine göre değişim göstermektedir. Sonradan cildinizde yanma, kızarıklık alerji vs problemler yaşamak için, yüz dolgusu uygulama yaptırmak için gittiğiniz kliniklerden mutlaka markasını hatta mümkünse barkodunu görmek istediğinizi belirtin. Bilinçli bir tüketici olarak yüzünüze yaptırdığınız dolgu maddesinin adını kalitesini, bilmenizin sizin en doğal hakkınız olduğunu unutmayın.

Sizinde yüzünde sizi rahatsız eden derin kırışıklıklar sarkmalar, göz altınızda çökmeler kısaca, varsa yüz dolgusu ile 20- 30 dakika gibi kısa sürede bu problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Hem de ile tek seansla yüz dolgusu uygulaması ile zamanı geri alabilirsiniz. Yüzün her bölgesi için ayrı dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Bu nedenle Yüz dolgu fiyatları yüzde uygulanacak bölgeye ve kalitesine göre değişim gösterir. Yüzünüze uygun dolgu seçimi doktor muayenesi sonrasında belirlenir. Yüz dolgusu uygulamasındaki amaç hastanın memnun edilmesi kadar doğru dolgu maddeleri yüzle uyum sağlamasıdır. Yüz dolgusu uygulamasından istenen sonucu elde etmek istiyorsanız doktorunuzun önerilerini muhakkak dinlemenizi öneririz.

Dolgu uygulaması sonrasında elde edilen görüntüden hastayı memnun kaldıysa ilerleyen zamanlarda isteğe göre dolgular yenilebilinir. Bu tedaviler için uygunluk sağlamak da önemlidir. Bu nedenle yüz dolgusu uygulamasını yaptırmadan önce hekiminize danışmak ve sağlık problemleriniz varsa bunu önceden bildirmeniz gerekir. Bu şekilde hem uygulamadan daha etkili sonuçlar elde edilecek hem de dolgunun kalıcılık süresi daha uzun olacaktır. Yazımızın başında belirttiğimiz üzere yüz dolgusu 8-18 ay kadar kalıcılık etkisini sürdürmektedir. Alerjik problemi olan kişilere de yine önerimiz kök hücresi yaptırmaları olacaktır. Kök hücre yüz dolgu uygulaması kendi yağ dokusundan yapıldığı için, güvenilirdir.

Author

Share