Yuvarlakçay Yeşil Vadi Restaurant Muğla Doğa ile İçiçe Bir Mekan | Hanımların Dünyası

loading...

Yuvarlakçay Yeşil Vadi Restaurant Muğla Doğa ile İçiçe Bir Mekan

Yuvarlakçay Yeşil Vadi Restaurant Muğla Doğa ile İçiçe Bir Mekan

Doğanın binbir rengiyle süslenmiş bir mekânda yer alan Yeşil Vadi Restaurant, Yuvarlakçay’ın en nadide bölümünde 1991 yılından beri hizmet vermektedir.
img1

Yaz sezonu (23 Nisan-29 Ekim) haftanın her günü, kış sezonu ise sadece hafta sonları açık olan tesisimiz, Muğla bölgesinin enyüksek dağı olan Sandras Dağı’nın eteklerinde saklı duran iki cennetin güzelliklerini ziyaretçilerimizle de paylaşabilmekten sevinç duyar: 400 metre aralığı 300 metre derinliği bulunan Topgözü Kanyonu ile yazın narenciye deposu ovayı sulayan Yuvarlakçay…

 

Yuvarlakçay’da Huzur

img1

Topgözü Kanyonu ile Yuvarlakçay, yemyeşil bitki örtüsü ve tertemiz havasıyla bir tabiat harikası olarak görülmeyi hakeden coğrafyalardır. Kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanıbaşında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve Yuvarlakçay’ın çağıldayan suyu eşliğinde, keyif yapmak, sevdiklerinizle bu mekânda birkaç saat geçirmek sizi mutlu edecektir.

 

Güleryüzlü Hizmet

img1

Tabiatla iç içe olan konumu ile önemli misafirlerinizi ağırlayacağınız, düğün, nişan, mezuniyet gibi unutulmaz anlarınızı yaşayabileceğiniz, huzur dolu atmosferi ile şehrin gürültüsünden uzaklaşabileceğiniz doğamızı ve onunla içiçe yaşayan restaurantımızı seveceğinizi umuyoruz. Doğal lezzetlere uygun menümüz dışında gruplara ve çocuklara göre rezervasyon hizmetimiz de bulunmaktadır.

 

Doğal Lezzet

Yeşil Vadi Restaurant’ta nefis salatalar, alabalık, tandır ve mezelerle süslediğimiz masanızda sevdiklerinizle şehir gürültüsünden çok ama çok uzaklarda olacaksınız…

eşil Vadi Restaurant Yuvarlakçay’ın yerel tatları ve Türk mutfağının en beğenilen lezzetleriyle hizmetinizdedir.
img-1

Soğuk Mezeler

Çevre köylerimizden köy süzme yoğurduyla hazırlanan cacık, doğal olarak yetiştirilmiş patlıcanla yapılmış patlıcan salatası, elde sıkılmış zeytin yağı ilaveli salatalar, 1.sınıf kahvaltılık tam yağlı beyaz peynirle lezzetli başlangıçlar.

Haydari, Şakşuka, Pancar Turşu, Sarımsaklı Kırmızı Biber, Rus Salatası, Antep Ezme, Yoğurt, Cacık, Beyaz Peynir, Patlıcan Salata, Közde Patlıcan, Közde Patates, Çoban Salata.

img-1

Ara Sıcaklar

Yuvarlakçay çevresindeki köylerden temin edilen taptaze sebze, çökelek ve yeşilliklerle gelen tatlar…

Mantar, Cips, Sigara Böreği, Kızartma, Kalamar.

img-1

Ana Yemekler

Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak bütün et yemeklerimiz odun ateşinde fırında ve kiremitte veya, mangalda pişirilebilmektedir. Yağsız oğlak etinden yapılan tandırdan, köy tereyağında pişirilmiş alabalığa kadar geniş ve leziz bir ana yemek yelpazesi…

Kiremitte Alabalık, Fırında Tandır, Tavuk Şiş, Tavuk But, Tavuk Kanat, Köfte, Karışık Izgara, Saç Kavurma, Pirzola, Çupra, Levrek.

img-1

Tatlılar & Meyveler & İçecekler

Çevre köylerden temin edilen taze meyvelerle hazırlanmış meyve tabağı seçeneklerimiz, özel olrak üretilen baklavamız, alkollü-alkolsüz, sıcak-soğuk her türlü içecek ve dondurmalar…

Karşık mevsim meyveleri, baklava, dondurma ve içecekler.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb