Yoğurt Diyeti | Hanımların Dünyası

loading...

Yoğurt Diyeti

Yoğurt Diyeti

Yoğurt Diyeti

Yoğurdun yedi günde zayıflattığını biliyor musunuz. Yoğurt diyeti ile yedi günde beş kilo kesin olarak verebilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Hızlı ve sağlıklı zayıflatan diyet çeşitlerinden bir tanesidir. Yoğurt tüketerek bağırsaklarınızı böylece rahat bir şekilde çalışacaktır. Aynı zaman da hızlı zayıflatan şok diyetlerdendir. Fermentasyona uğradığı için bağırsakları hızlı çalışmakta ve metabolizmayı da hızlandırmaya yardımcı olmaktadır. Yüz gram yoğurt kalori olduğu için çabuk kilo verirsiniz. Yalnız bu diyeti doktorunuza danışarak uygulamanızı tavsiye ederim. Herkesin bünyesi farklı ve bazı insanlarda alerjik reaksiyonlar gösterir.

Bunların başınıza gelmemesi için doktorunuza bu diyeti yapmanız konusunda danışın.

Yoğurt diyeti listesinde birinci gün beş adet haşlanmış patates ve altı su bardağı da yoğurt yemelisiniz. Bütün bu menüleri istediğiniz öğünlerde tüketebilirsiniz.

İkinci gün ise iki yüz gram kadar haşlanmış tavuk ve altı su bardağı da yoğurt yemelisiniz.

Üçüncü gün de iki yüz gram kadar et, yine altı su bardağı yoğurt.

Dördüncü gün iki yüz gram balık altı su bardağı kadar da yoğurt yiyin.

Beşinci gün muz hariç tüm sebze ve meyvelerde istediğiniz kadar yiyin ve altı su bardağı yoğurdu da yemeyi unutmayın.

Altıncı gün de sadece yoğurt yiyin ve tam bir kilo yoğurt yemelisiniz.

Yedinci gün bir kilo yoğurt ve bu yoğurdu sabah kahvaltılarında akşam ise haşlanmış patates ya da haşlanmış et tüketin.

Bu diyet menüsüne uyduğunuz zaman bir hafta boyunca hızlı kilo vereceksiniz. Hatta sizler bile ne kadar çabuk zayıfladığınıza inanamayacaksınız. Yoğurt diyetinin nasıl yapıldığını ve dikkat edilmesi gereken neler olduğunu bilmek isterseniz bu siteyi lütfen inceleyiniz.

Bir başka yoğurt diyetinden de bahsedelim. Bu yazacağımız diyette hızlı kilo verdiren bir diyet olmaktadır. Hemen başlayalım.

Birinci gün kahvaltı da bir adet haşlanmış patates ve bir su bardağı kadar da yoğurt, öğlen de iki adet haşlanmış patates ve yine bir su bardağı yoğurt, akşam ise sadece iki su bardağı yoğurt yemelisiniz.

İkinci gün kahvaltı da yalnızca bir su bardağı yoğurt, öğlen iki adet haşlanmış patates ve bir bardak yoğurt, akşam bir adet haşlanmış patates ile bır bardak yoğurt.

Üçüncü gün bir adet haşlanmış patates, öğlen de bir adet haşlanmış patates ile yoğurt, akşam da yine yoğurttur. Bu listeyi üç gün boyunca denediğiniz zaman üç gün boyunca tam beş kilo verebilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

loading...
Etiketler:

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb