Yılbaşı Masası Dekorasyon ve Detayları

Author

Categories

Share

Yılbaşı masası gecenin en önem verilerek hazırlanan ve süslenen bir parçasıdır. Dekorasyonu ve detayları en ince ayrıntısına göre düzenlenip şık bir görünüm oluşturulur. Masada yemekler, mezeler, içecekler ve daha birçok yiyecek bulunur. Bu yiyeceklerin lezzeti kadar görünümü de oldukça güzel olmalıdır. Özenle hazırlanan bu yemeklerin yerini alacağı masanın dizaynı ve renkleri de yemekler kadar önemlidir. Yılbaşı masasında hangi küçük detaylar ile şık görünümler oluşturulabileceği konusunda sizlere seçtiğimiz detayları ve örnekleri sunmak istedik.

Şık Görünüme Sahip Peçeteler

Peçete, yemeğe başlamadan önce önümüzde bulunan ve dikkatimizi çeken ilk detaydır. Siz de bu yılbaşı sıradan peçeteler kullanmak yerine yılbaşı gecesine özel detaylara sahip peçeteleri tercih edin.

Masanın Vazgeçilmezi; Mum

Romantik veya güzel bir masanın olmazsa olmaz dekorasyonu mumdur. Yılbaşı gecesi de mumsuz bir masa düşünülemez. Kırmızı veya beyaz renkteki mumlar ile masanıza hem güzel bir görünüm katacak hem de romantik bir ortam oluşturacaksınız. Üstelik farklı desen ve detaylı mumlar ile masanızda daha şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı Masası Dekorasyon ve Servis Örneklerimiz;

Author

Share