Yeni Trend; Renkli Kapılar

Author

Categories

Share

Gün geçtikçe evimizde, aksesuarlarımızda, eşyalarımızda, kıyafetlerimizde vs canlı renkleri görmeye devam ediyoruz. Özellikle yazın bu renkler canlanıyor ve çeşitliliği artıyor. Yavaş yavaş tek renk olan klasik ve sıkıcı tarzdan uzaklaşıyoruz. Renklerin yansıdığı ve bir o kadar da güzel bir görünüm sergilediği eşyalardan biri, ev ve bahçe kapılarımız. Renkli kapılar ile sıradanlığın dışına çıkıyor ve bahçemize, evimize farklı bir hava katıyoruz.

Renkli Ev Kapısı Seçimi ve Modelleri;

Evlerimize renk katmak ve yeni bir tarz oluşturmak için renkli kapılar yeterli oluyor. Üstelik bunun için yüzlerce para harcamamız gerekmiyor. Bir kaç kutu boya ile oda kapılarını boyayarak,evin tüm havasını değiştirmemiz mümkün oluyor. Mutfak dolaplarınıza uygun bir renk alarak, canlı ve renkli bir mutfak kapısı oluşturabilirsiniz. Hatta bir kaç renk daha satın alıp kapıya şekiller çizebilirsiniz. Oturma odanızdaki veya yatak odanızdaki aksesuar veya halılara uygun bir renkle kapıları boyayabilirsiniz. Tüm odalar için geçerli olan renkli kapılar ile evinizin nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Renkli Bahçe Kapısı Modelleri;

Bahçeler her zaman renkli ve canlı olur. Fakat bu canlılığa biraz daha renk katmak istiyorsanız bahçe kapınızı boyamanız yeterli. Örneğin yeşilliklerle dolu bir bahçeniz varsa kapınızı pembe, mor, sarı ya da turuncu renklerine boyayabilirsiniz.

Author

Share