Yeni Trend Beyaz Kına ve Modelleri

Author

Categories

Share

Güzelleşmek ve farklı bakım amacıyla kullanılan kınaların farklı farklı uygulanan şekli vardır. Özellikle senelerdir kültürümüzde yeri ayrı olan kınalar özellikle gelinlerimize sürülerek onların güzelliğine güzellik kattığını görürüz. Hatta farklı şekiller kullanılarak yapılan kınalar ellerde, ayaklarda, kollarda ve vücudun değişik yerlerine uygulanmaktadır. Genelde turuncu bir renge sahip olan kınaların artık beyaz olanları da oldukça rağbet görmektedir. Yeni trend beyaz kına modelleri diğer kınalar kadar oldukça güzel ve şık bir görüntü vermektedir.

Doğal bir bakım ürünü olan kınalar geçici olması dolayısıyla da birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Bunun dışında elbette farklı renklerin olması bayanlarımız için avantajdır. Hatta kına gecelerinin vazgeçilmezi olacak diye düşündüğümüz beyaz kınalar vücut teninde de çok güzel bir görüntü vermektedir.

Beyaz kınalar ayrıca vücudu besleyip arındırmaktadır. Cildi gereken nemi sağlamaktadır. İsteğe göre farklı farklı beyaz kına desenleri yaparak kullanabilirsiniz. Tabi bizlerde beyaz kına modellerini merak edenler için farklı desenler bulduk. Gelinler içinde harika olacak bu modelleri görmek için galerimiz takip edebilirsiniz.

Author

Share