Yeni Sezon Kadın Hırka Modelleri

Author

Categories

Share

Yeni Sezon Kadın Hırka Modelleri

 

yeni-sezon-kadin-hirka-modelleri

Sonbahar kış kadın hırka modelleri, markalar ve fiyatlarını araştırdık… Colins regular fit kalıp, siyah uzun hırka, düğmesiz, salaş bir model. Cepleri var, boyu yere kadar. El örgüsü motifli, bordo renk yün hırka de düğmesiz. Önden iki ucu üst üste birleştirilerek bir kemerle kapatılabilir. Uçları asimetrik kesim dar kalıp bu hırka 80 TL. Pamuk, akrilik ve polyester dokulara sahip gri kadın hırkası asimetrik etek uçlarına sahip, kemerle kapatılabilir. Fiyatı 70 TL. DeFacto kapüşonlu, bej rengi salaş hırkanın boyu dizden yukarıda bitiyor.

Sıcak tutan akrilik hırka rahat bir kalıba sahip. Kendinden çizgili desenli. Fiyatı 70 TL. Püskül detaylı, etnik desenli hırka bordo, lacivert ve gri renklerden oluşuyor. Şık ve rahat kullanıma sahip. Uzun, yırtmaçlı ve sırtında şal detayı var. Fiyatı 60 TL. Kırmızı renkli, viskoz kadın hırka modeli kısa boyda ve önden düğmeli. 30 TL. Koton 0 akrilik, uzun kollu, normal boy düz hırka şarap renginde. Düğmeli hırkanın birçok rengi mevcut ve fiyatı 30 TL. Lacivert renk, uzun kollu rahat kesim asimetrik hırkanın içinde hafif desenler var. Düğmesiz, önü açık ve kenarları volanlı bu model 40 TL. Bordo ve gri renkli, etnik şal desenli, uzun kollu asimetrik hırka polyester ve viskoz kumaştan. Düğmesiz modelin fiyatı 90 TL. Mango pamuk yün karışımlı, geniş yakalı, uzun kollu ve yama cepli kışlık kalın hırka gri ve füme renklerinden oluşuyor.

Ceket yakalı, orta boy hırka 140 TL. Gri renkli, dokuma örgü hırka pamuk karışımlı kumaşa sahip. Uzun kollu, düğmesiz, beli fiyonklu, uzun hırka 70 TL. LCW marka pembe renkli düz hırka yırtmaçlı, uzun boylu, düğmesiz bir model. Fiyatı 30 TL. Boyner Us Polo triko hırka bordo ve lacivert karışımlı etnik şal desenine sahip. Geniş yarım kollu, asimetrik kesimdeki bu hırka 180 TL. 160 TL’ye siyah, fermuarlı, kısa hırka modeli de mevcut. Limon Company pudra pembesi, viskon kumaş, normal kesim, düğmesiz hırka 90 TL.

Author

Share