Yeni Sezon Kaban ve Manto Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Yeni Sezon Kaban ve Manto Modelleri

Yeni Sezon Kaban ve Manto Modelleri

Hanımların Dünyası” olarak yeni yılın en trend parçalarını siz değerli takipçilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Soğuk kış mevsimi geldi çattı. Kabanlar ve montlar gün yüzü görür oldu. Bu sezon trendlere baktığımızda kaban ve mantolarda renkli ve bol kesimlerin dikkati çektiğini söyleyebiliriz. Klasik siyah kaban modelleri de vitrinlerde yerini koruyor. Bunun haricinde farklı cep ve yaka kesimlerine sahip sıra dışı kaban tasarımları da tüm bayanların ilgisini çekiyor.

Manto ve Kaban Alırken Dikkat

Manto ve kaban tercihi yaparken renk ve model seçmek yerine vücut şeklinize uygun olan kalıpları seçmenizde fayda var. Ne kadar şık olursa olsun, vücut yapınıza uygun olmayan bir kıyafet beklenmedik kötü bir görünüme kavuşabilir üzerinizde.

Manto ve Kaban Modelleri

Bu yazımızda sizler için birbirinden güzel kaban ve manto modellerini bir araya getirdik. Renkli kaban tasarımlarına bayılacağınızı düşünüyoruz. Hem yerli hem de yabancı markaların tasarımları galerimizde yer almakta. Yeni yılda özellikle kürklü mantolar, açık renk kabanlar ve kemerli kabanlar tercih ediliyor gibi. Bu sezonun bir diğer ayrıntısı da genel olarak tasarımlarda daha erkeksi çizgilerin hakim olması. Ayrıca bohem stilinin de çok tercih edildiği göze çarpıyor.

Eskilerin pelerin modası da nostaljik bir geri dönüş olarak kesimlerde etkisini gösteriyor. Her zaman favorilerden olan siyah rengin yanı sıra bu sezonda gri rengin de kendine yer bulduğunu belirtmeliyiz. Ayrıca kırık beyaz ve canlı renkler de çokça beğenilmekteler.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Seyhan diyor ki; 25 Eylül 2016 - 22:38

Bu kabanlr ın markası nedir Nerede bulabıldınmıkıı ?

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb