Yeni Sezon Geyikli Bayan Hırka Modelleri

Author

Categories

Share

Yazın o sımsıcak havası yerini biraz soğuk havalara bırakırken artık bazı yazlık kıyafetleri yavaş yavaş dolaba kaldırıyoruz. Yeni sezonda da giyim tarzı biraz değişecek elbette. Aslında asla şikayetçi olmamak gerek. Neden mi? Yeni sezonda da çok şık kışlık kıyafetler olduğunu söyleyelim. İşte bunlardan biri de geyikli bayan hırka modelleridir.Biraz eski model olsa da halen unutulmaya direnen modellerden biridir. Tam da kış havasını yansıtan desenleri ile bence alınması gereken bayan hırka modellerinden biridir.

Hırka Sezonu Açıldı

Hırka sezonu aslında biraz erken başlar. Çünkü havanın kararsız yapısından dolayı hırkalar en büyük yardımcıdır. Bir anda hava fazlası ile sıcakken, yağmurun başlaması ile soğuyan hava karşısında kendimizi sıcak tutmanın en iyi yöntemidir. Tabi hırka seçiminde de dikkatli olan bir bayansanız ve farklılıklar her daim önemli ise o halde birde dolabınızda geyikli bayan hırka modellerine yer açın deriz.

Yeni sezon geyikli bayan hırka modellerinde uzun ve kısa olan hırkalar vardır. Uzun hırkalar genelde diz kapağınıza kadar olan kısma yakın bir uzunlukta olmaktadır. Kısa geyikli hırkalar ise kalça kısmınızda kalan hırkalar olmaktadır. Jean üzerine, kısa etek üzerine hatta kumaş pantolonlarınızın üzerine bu geyikli hırkalar çok hoş duracağından eminiz. Tabi bu anlamda bu güzel hırka modellerini merak ediyorsanız en tarz ve muhteşem renklerin uyumu sağlanmış geyikli bayan hırkalar şöyledir:

Author

Share