Yeni Moda Tasma Kolye Modelleri

Author

Categories

Share

Geçmiş yıllarda birçoğunuz tasma kolye kullanmış olabilirsiniz. Belki birçoğunuzun takı koleksiyonunda tasma kolye olabilir. O halde artık onları ön plana alabilirsiniz. Sonbahar kış sezonunda fazlaca göreceğimiz yeni moda tasma kolye modelleri farklı tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Oldukça değişik ve göz alıcı modellerin olduğu tasma kolyeleri kıyafetlerinizle uyumlu şekilde kullanmalısınız.

Tasma Kolyeyi Kimler Kullanamaz

Tasma kolyeyi öncelikle her bayan kullanamadığını belirtelim. Nedenine gelirse boyun kısmı kısa olanlar tasma kolye modellerini kullanmamalıdır. Aksi halde boyunları olduğundan daha kısa görünmelerine yol açacaktır. Daha çok boyun kısmı uzun olan bayanlarımız tasma kolye kullanırsa daha şık duracaktır. Bununla beraber eğer tasma kolye kullanacaksanız V yaka bluz, kazak kullanmanızı öneririz. Gömlek giyecekseniz de boyun kısmına yakın olan düğmelerinizden birkaç tane açarak tasma kolyelerinizi kullanabilirsiniz.

Yeni Moda Tasma Kolye Modelleri

Kıyafete Göre Tasma Kolye Kullanımı

Tasma kolye tercih ederken de elbette kıyafetine uyumlu olması gerekir. Spor bir kıyafetle klasik tarzda gösterişli boncuklu, bir tasma kolye kullanamazsınız. Daha spor tarza uygun tasma kolye tercih etmelisiniz. Böylece tasma kolyeniz kıyafetinizi tamamlayacaktır.

Author

Share