Yaz Kot Pantolon Kombinleri

Author

Categories

Share

Yaz Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolon modelleri hiçbir zaman geçerliliğini yitirmeyen, her sezon moda dünyasında kendine yer bulabilen ve elbette zahmetsiz şıklığın anahtarını sunan bir kıyafet. 2016 ilkbahar sezonu da kot pantolon açısından oldukça zengin geçiyor. Bahar aylarında nasıl kombinler yapacağınızı bilmiyorsanız kesinlikle kot pantolon kombinlerine göz atmalısınız. İşte ilkbaharda kombinleyebileceğiniz kot pantolon modelleri.

Beyaz kot pantolonlar, bahar aylarında en rahat kombinlenebilen parçalardan biri olarak görülüyor. Beyaz Jean pantolon modelini, baharda kot gömleklerle giyebilirsiniz. Bilekte biten modellerini isterseniz sneakers ayakkabı modelleri ile isterseniz de Oxford ayakkabı modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

Beyaz-pantolon
Bir diğer kot pantolon trendi de yamalı modeller. Renkli yamalarla hareketlendirilmiş kot pantolonunuzu, renkli spor ayakkabılar, ve basit tişört modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Geçen sezon moda dünyasına damgasını vuran yırtık Jean modelleri bu bahar ayında da popülerliğini koruyor. Yırtık kot pantolon modelleri topuklu ayakkabı ve şifon bluzlarla gece davetlerinde bile giyilebiliyor.

Bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterecek olan İspanyol paça kot pantolonları bu ilkbaharda mutlaka denemelisiniz. Altına giyeceğiniz dolgu topuklu ayakkabı ile hem uzun boylu hem de ince görünebilirsiniz. İspanyol paça pantolonlar yaz döneminde de sıklıkla kullanılıyor. Bu pantolon modelini şık bir beyaz gömlek ile iş hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İnci, boncuk, püskül ya da zımbalarla süslenmiş Jean pantolon modelleri, bahar aylarında stil sahibi görünmek için tercih edilebilecek kıyafetler arasında yer alıyor. Bu hareketli pantolonları daha düz parçalarla kombinleyerek dengeli bir görünüm yaratabilirsiniz. Bahar mevsiminin neşesini kombininize taşımak istiyorsanız renkli boncuklarla süslenmiş kot pantolon modellerini tercih edebilirsiniz.

Trend-kombin-modeli
Boyfrend Jean pantolonların etkisi bu bahar ayında da sürmeye devam ediyor. Cool ve salaş bir görünüm kazandıran bu pantolonları spor ayakkabılar ve kısa deri ceket modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

Yine bacak boyunuzu olduğundan uzun göstermek için yüksek belli kot pantolon modelleri son derece idealdir. Sezonun bir diğer modası olan kısa tişörtler ile kombinleyebileceğiniz yüksek belli pantolonlarla ince belinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Yüksek belli ve bilekte biten skinny pantolonlar özellikle topuklu ayakkabılarla uyum sağlıyor.

Yaz Kot Pantolon Kombinleri Resimleri

Author

Share