Yaz için En Güzel Gelin Saçı Modelleri

Author

Categories

Share

Gelin saçı, gelinlik kadar önemlidir. Bu özel günde her şey gibi saç da kusursuz güzellikte olmalıdır. Her gelinliğe uygun bir saç modeli vardır ve gelinler saç yapısına ve zevkine göre bu saçları yaptırırlar. Hatta bazen birçok gelin saçını beğenmediği veya içine yatmadığı için tekrar tekrar başka modeller yaptırır. Düğünün aylar öncesinden düşünülmeye başlanan saç modeli için dikkat edilmesi gereken bir kaç unsur vardır. Bunlar gelinlik modeline ve saç stiline göre değişir.

2015 Yaz Düğünlerinde En Doğru Saç Modelini Seçin

Boynu ve yakası kapalı ya da kalın askılı olan gelinlik modellerinde saçın mutlaka toplu olması gerekiyor. Saçın açık olması durumunda karışık ve boğucu bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Straplez veya sırt dekolteli gelinlik modelleri ile hemen her saç modeli uygun olacaktır. Fakat sırt dekoltesini ortaya çıkarmak için saçın mutlaka toplu olması gerekir.

Taşlı ve gösterişli modeller ile sade ve hareketsiz saç modelleri kullanılmalıdır. Sade ve aksesuarsız bir topuz en uygun seçimlerden olacaktır.

Sade ve düz gelinlik modelleri ile kullanılacak saç modelinde aksesuar kullanmak oldukça hoş bir görünüm oluşturacaktır. Maşa yapılarak özgür bırakılmış veya dağınık bir topuz yapılmış saça krem veya beyaz renkte taşlı bir toka ya da renkli çiçeklerden oluşan bir taç kullanmak iyi bir uyum olacaktır.

Toplu Gelin Saçı Modelleri:

Açık Bırakılmış, Doğal Gelin Saçı Modelleri:

Author

Share