Yasemin Ergene Doğum Yaptı… | Hanımların Dünyası

loading...

Yasemin Ergene Doğum Yaptı…

Yasemin Ergene Doğum Yaptı…

Türkiyenin önde gelen ailelerinden Anadolu Holding’in patronları Tuncay-Emine Özilhan çiftinin tek oğulları İzzet Özilhan’ın oyuncu Yasemin Ergene ile flörtleri çok konuşulmuştu.

Ünlü çiftin flört ettiği dönemlerde medyada ailenin oyuncu gelin istemedikleri bu ilişkinin çok uzun sürmeyeceği dillendirilirken genç sevgililer nikah masasına oturarak dillere destan bir düğün davetiyle dünya evine girmişlerdi. Genç çiftin evililiği mutluluklarını pekiştirirken Yasemin Hanım’ın hamile olduğu haberi mutluluklarını bir kat daha artırdı.

Kadere bakın ki Yasemin Hanım eşi İzzet Özilhan ile tanıştığı hastanede cumartesi günü bebeğini dünyaya getirdi. Yasemin Ergene oyunculuk yaptığı dönemde ‘Doktorlar’ dizisinde rol alıyordu. Özilhan Ailesi’nin sahibi olduğu Gebze Anadolu Hastanesi’nde çekim yaptıkları bir gün şimdi çocuğunun babası olan genç iş adamı İzzet Özilhan ile tanışmış ve aralarında büyük bir aşk doğmuştu.

Yasemin-İzzet Özilhan çiftinin ‘Emine’ adını verdikleri bebeklerini kucaklarına aldılar. Özilhan Ailesi’nin veliahtı minik ‘Emine’adını babaannesi Emine Özilhan’dan aldı. Oldukça sağlıklı olduğunu öğrendiğim minik Emine’ye sağlıklı uzun bir ömür diliyorum. Özilhan Ailesi’ne hayırlı bir evlat olur inşallah…

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

sultan ela diyor ki; 1 Kasım 2012 - 11:33

YA BİR DİZİ DE OYNADA BARİ SENİ ONDA İZLEYEYİM SENİ YOKSA SEN HİÇ ULAŞMIYOSUN:)
DÜNYANIN EN GÜZEL VE ÇEKİCİ SANATÇISISIN SANA CANIMI VERİRİM:):):):):)DOĞRUYU SÖYLÜYORUM SENİ SEVİYORUM:D.:D:D:D

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb