Yabancı Ünlülerin Diyet Programları

Author

Categories

Share

Ünlülerin yaptığı diyetler ve diyet programları her bayanın ilgisini çekiyor, bizde sizlere zayıflama sürecinizde yardımcı olabilmek için yabancı ünlülerin yaptığı diyetleri ve diyet programlarını paylaşmak istedik.

Aktris Kerry Washington:

Yerel ve organik taze meyve yiyin. Bu hem sağlıklı beslenmenizi hem de formda kalmanızı sağlayacaktır.

Dansçı ve model Dita Von Teese:

Her gün yeşil smoothie (sıvı hale getirilmiş meyve/sebze püresi) için. Ben her sabah güne evde hazırladığım bir bardak smoothie ile başlıyorum. Böylece daha enerjik oluyorum. Günün geri kalanında ise daha çok sebze ağırlıklı besleniyorum. Akşamları ise gün içinde beslendiğimden biraz daha ağır yiyorum.

Süper model Adriana Lima:

Aslında her şeyden yemeye çalışıyorum. Daha doğrusu sağlıklı olan her şeyi yemeye çalışıyorum. Bolca sebze, meyve ve salata tüketiyorum. Kırmızı eti ise bıraktım.

Victoria’s Secret meleği Alessandra Ambrosio:

Yazın hafif yemeyi seviyorum. Salata ve meyve yiyorum. Böylece tüm gün daha sağlıklı ve hafif hissediyorum.

ABD’li aktris Amy Smart:

Dengeli ve çeşitli beslenmek gerekiyor. Bir de her şeyin organik olanını tercih edin. Birçok insan hoşlanmasa da egzersiz de çok önemli. Spor yaparken eğlenmeye çalışın.

DJ Lala Vazquez:

Bence herkes ne yemesi gerektiğini biliyor. Vücudunuzu dinleyin. O size neye ihtiyacı olduğunun işaretini verecektir.

Ünlü yıldızların beslenme gurusu Kimberly Snyder:

Sebze sote ederken kısık ateşte yapın ve yağ yerine sebzelerin suyunu kullanın. Zeytinyağı bile doğada bulunmuyor ve bir tatlı kaşığı 120 kalori. Yemekten önce bolca salata yiyin ve limonlu su için.

Süper model Lilly Aldridge:

Victoria`s Secret defilesi için hazırlanırken bolca balık ve sebze yiyorum. Nerdeyse tonlarca… Sonrasında ise hamburgere saldırıyorum. Bir süre yaptığını sıkı diyetin ardından kendinizi biraz şımartmak hakkınız.

Dizi yıldızı Whitney Port:

Aslında benim diyetim çok klasik. Her şeyi ölçülü tüketin. Bol sebze ve meyve tüketin. Klasik diyetlerden farklı olarak benim önerim, atıştırmak. Ben atıştırmayı çok seviyorum. Ölçülü ve sağlıklı atıştırmanın vücut için yararlı olduğunu düşünüyorum.

Author

Share