Will Smith Hayatı Ve Filmleri

Author

Categories

Share

Will Smith Hayatı Ve Filmleri

 

Will Simith Ve Hayatı Sizlere Will Smith hayatı ve filmleri hakkında bilgileri vereceğiz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Will Smith yirmi beş eylül ve bin dokuz yüz altmış sekiz tarihinde Amerika ülkesinde dünyaya gelmiştir. Will Smith aynı zaman da gerçek ismi Willard Christoper olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Ayrıca bu kişi bir holtwood yıldızı olmakla birlikte rap müzikleri de yapmaktadır. Will Smith on üç yaşında iken annesi ve babasının evlilikleri sonlandırmışlardır. Ama Will Smith derslerinde çok başarılı bir çocuk olmuştu. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bu kişi bir kaç üniversitede de kendisine burs teklifi gelmiştir. Ama Will Smith üniversiteye gitmek istemedi. Daha çok rap müzikleri yapmak istemiştir. Daha sonra da yanlış bir iş yüzünden para cezasına da çarptırılmıştır.

Will Smith iki bin beş tarihinde iken Tharels god on the mic filminde çok başarılı olmuştu. Sonra da adını rekorlar kitabına yazdırmayı başarmıştır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Will Smith iki bin yedi tarihinde iken Hollywood da cadde de gezerken el baskısı olmuştu. Bu güne kadar oyunculuğu ile hiç bir zaman ve hiç bir şekilde eleştiri almamıştır. Oyunculuk başarısı müziğinden daha fazla bir hale geldi. Will Smith ardından çok güçlü olan bir aktör haline gelmiştir. Oyunculuk kariyerinde Will Smith altın ödülü akademi ödülü ve dört grammy kazanmış olmaktadır. Will Smith arka arkaya çektiği filmlerde yüz milyon doların üstünde geliri kazanmıştır. Böyle gelir elde eden bir aktör haline de gelmiştir. Bu şekilde de tarihe geçmiştir.

Will Smith iki tane evlilik yaşamıştır. İlk evliliğini bin dokuz yüz doksan iki tarihinde Shere Zampire ile yaşamıştır. Bin dokuz yüz doksan iki tarihinde de Terry Smith adında bir çocuğu doğmuştur. Ancak birinci evliliğine bin dokuz yüz doksan beş tarihinde ilk eşinden boşanmıştır. Will Smith bin dokuz yüz doksan yedi tarihinde Jada adında biri ile ikinci evliliğini yapmıştır. Will Smith yaptığı ikinci evliliğinden iki tane çocuğu olmuştur. Bir çocuğu Willow şarkıcılık yapıyor ikinci çocuğu Jadan ise oyunculuk yapıyor. Will Smith çocuklara çok düşkün bir babaydı. Çocuklarınıza düşkün olmasını kendi babasından olduğu ilgi ve alakaya bağladığını söylemektedir.

Will Smith Amerika ülkesinde bir çok evleri vardır. Kendisi Amerika ülkesinin zenginler listesinde yer almaktadır. Aynı zaman da bilmeniz gereken bir başka bilgi de din hakkında çok bilgiye sahıpti kendisi. Will Smith her din hakkında değişık bilgilere öğrenmeye çaba göstermektedir. Will Smith hayatu ve filmleri hakkında bilmediğiniz bilgileri bu siteden bulabilecek ve çeşitli bilgilere sahip olacaksınız. Şimdi gelelim ünlü Will Smith yer aldığı filmleri anlatmaya. Bin dokuz yüz doksan tarihinde bir televizyon programında yer almıştı. Programın ismi de Saturday morning olmuştu. Bin dokuz yüz doksan iki tarihinde bir dizide yer almıştı. Dizinin adı da Blessam adlı bir dizidir. Bin dokuz yüz doksan üç yılında da made in Amerika adlı bir dizidir.

Bin dokuz yüz doksan beş tarihinde çılgın ikili filminde bin dokuz yüz doksan altı tarihinde kurtuluş günü gilminde bin dokuz yüz doksan yedi tarihinde siyah giyen adamlar bin dokuz yüz doksan sekiz tarihinde devlet durmaz bin dokuz yüz doksan dokuz tarihinde vahşi batı filminde iki bin bir yılında Ali filminde iki bin dört tarihinde Jersey girl adında bir film yine aynı tarih iki bin dört tarihinde ben robot iki bin dört tarihinde bir filminde de sadece seslendirme yapmıştır. Filmin adı ise köpek balığı hikayesi filmidir. İki bin altı tarihinde umudunu kaybetme filminde iki bin yedi tarihinde ben efsaneyim filminde iki bin sekiz tarihinde black iki bin on iki tarihine men in black 3 filminde ve yine iki bin on üç tarihinde de Winters adlı bir filminde bulunmuştur. Will Smith hayatı ve filmleri hakkında her şey bu sitede vardır.

Will Smith yer aldığı tüm filmleri çok başarılı olmuştur ve çok da hayranlar tarafından daha çok sevilmeye yol açmıştır. Tüm dünyada bilinen bir başarılı oyuncu olmuştur. Başarısıyla tüm dünyaya tanınan bir isim haline gelmiştir. Will Smith söylediği hep bir laf var ve bu laf da bir efsaneyim demesidir. Ben bir efsaneyim diye hep kendini tanıtmaktadır. Will Smith yer aldığı dizi ve filmler çok sevilmekte ve o yıllarda da da az zencilerden olduğu için de çok dikkat çekilen bir isimdir. Sesi ile de gençlik yıllarında çok büyüleyiciydi. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Will Smith esprileriyle de çok tanır ve esprileri tarafından da çok komik bir insandı. Will Smith filmlerinde gizli ajan rolünü oynadığı zaman çok fazla hayranlar çoğalmıştır. Will Smith en çok gizli ajan rolü yakışıyordur. Will Smith arkadaş çevresinde de çok sevilen bir insandı. Onu herkes çok severdi ve Will Smith ile sohbet etmeye de bayılıyorlardır. Will Smith etrafına sohbeti ile herkesi çekiyordu adeta. Sağlığına da ve sporuda çok dikkat eder.

Will Smith Hayatı Ve Filmleri Resimleri

Author

Share