Wartner Nail Expert / Wartner Tırnak Mantarı Yok Edici Ürünü | Hanımların Dünyası

loading...

Wartner Nail Expert / Wartner Tırnak Mantarı Yok Edici Ürünü

Wartner Nail Expert / Wartner Tırnak Mantarı Yok Edici Ürünü

Wartner Nail Expert / Wartner Tırnak Mantarı Yok Edici Ürünü

Wartner Tırnak Mantarı Tedavisi Ürünü Wartner Nail Expert

Pek çok tırnak mantar enfeksiyonu başta tırnağın küçük bir bölümünü etkileyen hafif enfeksiyonlar olarak başlar. Tedavi edilmezse şartlar iyileşme göstermez ve enfeksiyon tırnağın daha büyük bölümüne yayılarak tırnağın tamamen hasar görmesine, hatta düşmesine neden olur.

Hızlı bir iyileşme için, tedavinin anti-mantar ve tırnak oluşum etkisinin kombinasyonu olması gereklidir.

İdeal tedavi için:

1- Mantarın ve diğer dış etmenlerin yayılmasını engellemek ve mevcut mantarı oksijen ve diğer besleyici elementlerden uzak tutmak için tırnak üzerinde geçirgen olmayan bir film yaratmak
2- Yeni sağlıklı tırnağın büyümesini arttırmak için tırnağın yenilenmesini hızlandırmak

Mantarın büyümesi ve yayılmasını engeller.
Mantar yayınlamsını engelleyen bir ortam oluşmasını sağlar.

Enfeksiyonun daha fazla yayılmasını ve büyümesini engelleyen etki mekanizması film oluşturucu silikon yağların temeline dayanmaktadır. İçerdiği silikonlar film tabakası oluşturma özelliğine sahip olup tırnaklar üzerinde geçirgen olmayan bir tabaka meydana getirirler. Bu film tabakası tırnakları onikomikoz ve cilt hastalıklarına sebep olan diğer mantarlara (dermatofit) karşı korur. Önceden var olan mantarların yüzeyini gelişmiş bir film tabakası ile kaplayarak yaşamalarını ve gelişmelerini sağlayan oksijene ve diğer besin maddelerine ulaşmalarını engeller.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

nazan diyor ki; 2 Mayıs 2014 - 16:32

6 gündür kullanıyorum. sol ayagımın bas parmagı tamamen koyu sarıydı. kat kat bir şekli vardı. 6.günde neredeyse tamamı düzeldi. yalnızca ucunda kaldı. mükemmel bi şey!!!!!

CEVAPLA
Anonim diyor ki; 1 Ağustos 2013 - 18:41

benimde babam almış 1 haftada gözle görülür bir iyileşme oldu askerden beri tabii 30 yıl öncesinden bahsediyorum ki geçmeyen mantar 1 haftada etkisini gösterdi:):)

CEVAPLA
Seda diyor ki; 11 Temmuz 2013 - 16:32

benim 2 yıl önce orta tırnağımın üst kısımında darbe almış gibi bir şey vardı sonra tırnak etim çekilmeye başladı doktora çıktım öğrendim ki tırnak mantarıymış daha sonra iki tırnağıma daha yayıldı şimdi 3 tırnağımdada tırnak mantarı var kullandığım haplar kremler fayda etmedi
tırnaklarım dalga dalga ve tırnak etlerim çekildi çok kötü bir görüntüsü var 3 gün önce wartner tırnak mantarı ürünü aldım kullanmaya başladım inşallah iyi olur.. hiç hoş bir görüntü değil, hepinize geçmiş olsun

CEVAPLA
şirin diyor ki; 31 Ekim 2012 - 22:36

ben işe yarar niyeti ile aldım inşaallah tırnaklarım ilk haline dönüşecek

CEVAPLA
tuanna diyor ki; 21 Temmuz 2012 - 22:20

arkadaşlar,bende işe yaramaz düşüncesiyle aldım,ne kullandıysam başa çıkamadım bu illetle ama yaklaşık 1 aydır kullanıyrm eczacının tavsiyesıyle aldım gözle görülür ilerleme var bunu görmek çok mutlu etti benii..sanırım işe yarıycak..tedavi bittiginde yanı 3_6 ay arası yıne yazıcam komple kurtuluşumun sevincini sizinle paylaşıcam.. :))

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb