Vücut Şekline Göre Gelinlik Seçimi

Author

Categories

Share

Gelinlik modeli seçerken en dikkat edilmesi gereken husus gelinin vücut şeklidir. Her gelinlik modeli herkese yakışmaz ne yazık ki. Vücudunuza göre bir gelinlik seçtiğinizde kusurlu bölgelerinizi de güzelce saklayıp daha güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Gelinlik seçiminize göre olduğunuzdan daha uzun veya daha kısa algılanabilirsiniz. Aynı şekilde seçtiğiniz gelinlik sizi daha kilolu gösterebileceği gibi dikkati fazla kilolarınızdan uzaklaştırıp daha fit bir görünüme sahip olmanızı da sağlayabilir. Düğün gününüzde onlarca kamera sizi kayıt altına alacak, yüzlerce gözün dikkati üzerinizde olacak. O gece çekimlerin başrol oyuncusu siz olacaksınız. Ömür boyu mutlu bir anı olarak kalacak bu görüntülerde en güzel halinizle görünmeyi istemek de hakkınız tabii ki. Kimse kendine yakışmayan bir kıyafeti giymek istemez. Hele de bir gelinin kendine yakışmayan bir gelinlik gitmesi hiç beklenemez. Bu yüzden gelinlik modeline karar vermeden önce vücut tipinize en uygun gelinlik modelinin hangisi olduğunu araştırıp, denemelisiniz.

Fazla kiloları olan bayanlar için kabarık gelinlik modelleri ve prenses gelinlik modelleri uygun bir seçim olacaktır. Bu gelinlik modelleri özellikle basen ve kalça sorunu olan bayanlar için harikadır. Göbek bölgesindeki fazlalıklar için mutlaka korse kullanılmalıdır.

Kısa boylu bayanlar kesinlikle balık gelinlik modelleri arasından seçim yapmalılar. Aynı zamanda yarım balık gelinlik modelleri, kabarık mini gelinlik modelleri de ideal seçimler olabilecektir.

Evlenecek okurlarımıza “Hanımların Dünyası” olarak şimdiden ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Author

Share