Vücudunuzu Mükemmel Gösterecek 7 İpucu | Hanımların Dünyası

loading...

Vücudunuzu Mükemmel Gösterecek 7 İpucu

Vücudunuzu Mükemmel Gösterecek 7 İpucu

Vücudunuzu Mükemmel Gösterecek 7 İpucu

 

vucudunuzu-mukemmel-gosterecek-7-ipucu

Bayanlar hem gündelik hayatta hem de gece hayatında, eğlencelerde, kutlamalarda ve özel davetlerde her zaman mükemmel, kusursuz ve güzel görünmek ister. Baştan ayağa giysi, çanta, ayakkabı, saç, makyaj, takı ve aksesuarlar bakımından şık ve eksiksiz olmak isterler. Sizler için vücudunuzu mükemmel gösterecek 7 önerimiz var. En önemli dikkat etmeniz gereken nokta doğru renk ve modelleri seçmeniz olacaktır. Özellikle kilo aldığınızı ve kıyafetlerin yakışmadığını düşünüyorsanız doğru renk ve parçaları tamamlamalısınız.

1- Bu sezon trendlerinden olan takımlar size mükemmel görünüm sunmada ustadırlar. Seçeceğiniz tek renkli takım sizi uzun ve zayıf göstermeye yardımcı olacaktır. Pantolonu bu sezon revaçta olan yüksek belli modellerden seçebilirsiniz. Böylece karın bölgenizdeki fazlalıkları saklayabilirsiniz. Kalçalarınızın genişliğini örtmek için de uzun boylu ceketleri seçebilirsiniz.

2- Tulumlar da her zaman vazgeçemeyeceğiniz giysilerden olacaktır. Tek parça olan tulumları istediğiniz renklerden seçebilirsiniz. Tek parça olması sizi zayıf ve uzun gösterecektir. Eğer tercihiniz siyah renkli tulum olursa dikkat dağıtmak için renkli aksesuar kullanabilirsiniz.

3- Ombre denilen trend de ise seçtiğiniz rengin farklı tonları ile bütünlük oluşturarak, uzun ve zayıf görünebilirsiniz. İnce göstermek istediğiniz kısımlarda koyu tonları kullanmalısınız.

4- Koyu renk tercih ettiğinizde iddialı parlak renk de ekleyerek dikkatleri dağıtabilirsiniz.

5- Dikkatleri dağıtmak konusunda renkli aksesuarlar her zaman başarılı olur. Ayakkabı veya takılarınız da farklı renkler tercih edebilirsiniz. Üstelik renkli tercihler gözleri üzerinize çekmeye yardımcı olur. Dikkat çekici olmak ve fark edilmek için renkli ayakkabı ve aksesuarları kullanabilirsiniz.

6- Kalça bölgenizi kusurlu buluyorsanız, desenli etek modellerini tercih edebilirsiniz. Dantelli ve parlak renkli etekler, kalçalar yerine dikkati bacaklarınıza çekecektir.

7- Boyuna çizgili giysiler sizi uzun ve zayıf gösterir. Üstelik dikine çizgili kıyafetler bu sezon modanın öncüleri arasında yer alıyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb