Vintage Dekorasyon Tarzı Nasıl Yapılır | Hanımların Dünyası

loading...

Vintage Dekorasyon Tarzı Nasıl Yapılır

Vintage Dekorasyon Tarzı Nasıl Yapılır

Vintage Dekorasyon Tarzı Nasıl Yapılır

Günümüzde insanlar için bulundukları ortamın dekoratif yanının olması ve ortaya görsel yönden göze hoş gelecek bir dekorasyonun çıkması en çok arzulanan konuların başında yer almaktadır. Özellikle farklı tipte ki dekorasyonu görmek isteyen kişiler için son dönem de en çok başvurulan dekorasyon tarzlarından birisinin de Vintage dekorasyon olduğunu söyleyebiliriz. Eski dönem de var olan dekorasyon parçalarını günümüzde ki en yenilikçi fikirler ile birleştirilerek hazırlanan Vintage dekorasyonla bir farklılık yoluna gitmeye başlayabilirsiniz. Nostaljiye olan özlemi var olan kişiler için en iyi seçenek olacak Vintage, evinize yeniden bir nostaljik hava katacaktır. Her ne kadar yaşam alanlarınızda nostaljiye götürecek bir esinti olsa da modern görünümden de dışarıya çıkılmayacaktır. Vintage odaklı bir dekorasyon tarzını benimseyen kişiler daha çok toprak tonlarını, mavi, yeşil, pembe beyaz gibi renklere yönelmeleri gerekiyor.

Vintage Tarz Kombin

                                                                         Vintage Tarz Kombin 

Ortamınızda daha çok eskiye dönü bir hav estirmek istiyorsanız tüm mobilya gruplarınızı uya da akses     uarlarınızı da bu ortama uygun bir şekilde seçmeniz gerekir. Vintage dekorasyonunuz içinde mutlaka dantelli ve çiçek dokuların kullanılarak ortamda ki aranılan görkemliğinde ön plana çıkılması gerekiyor. Eskitme tarzı ev görüntüsü herkesin evinden biraz daha farklı olacağı için sıkıldığınız ve standart ev görüntüsünden de kurtularak kendinize daha güzel ve ilgi çekici ortam yaratmaya başlayacaksınız. Vintage Dekorasyon için her bir ürününüz daha çok eskitmeye dayalı bir şekilde tercih edilmesi ve çiçek dokulu özelliğe de sahip olması gerekir. Eğer ki eski eşyalarınız deponuzda bulunuyorsa salon ve ya diğer odalarınızda eski odanızda eski eşyanızın en uygun şekilde göz batmayacak bir biçimde kombinleyerek dekoratif yönün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

İnsanlar için hiç kuşku yok ki bulundukları ortamın sıra dışı ve görkemli görünmesinin oldukça fazla önemi vardır. Bunun için hemen her insanda her sezonda evinin farklı bölümlerinde bir takım oynamalar yaparak aranılan görsel dekorasyonu ortaya bir an önce çıkarmaya da çalışmaktadır. Bunun bilincinde olan sizlerde evinize daha çok eskiye dönüştürecek ufak dokunuşlar yaparak Vintage Dekorasyon modellerini de ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede eviniz daha güzel şekilde görünmeye başlayacak.

Vintage Dekorasyon Tarzı Nasıl Yapılır Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb