Vialand Eğlence Merkezi ve AVM Açılıyor

Author

Categories

Share

Vialand Eğlence Merkezi ve AVM Açılıyor büyük bir ilgi ile beklenen bu dev Vialand lunapark, eğlence merkezi ve AVM 29 Mayıs’ta ziyaretçiler ile buluşuyor.

Vialand eğlence merkezi ülkemize katılacak en büyük değerler arasında yer alıyor. Dünya’da büyük lunapark ve eğlence merkezlerinin ne kadar çok ilgi gördüğü hepimiz tarafından biliniyor. Ülkemizin büyük bir eksikliği olan bu tür büyük eğlence merkezi Vialand ile bizlere kazandırılıyor. Ankara’da gençlik parkı eğlence merkezine bile büyük ilgi gösteren halk İstanbul’da ki bu dev eğlence merkezi Vialand’ı oldukça fazla beğenecek gibi görünüyor. Vialand içinde hem eğlence, lunapark hem de büyük bir alışveriş merkezi yer alıyor böylelikle ziyaretçilerin tüm ihtiyaçları tek bir yerde karşılanmış olacak. Büyük bir arazi üzerinde kurulu olan eğlence parkurlarına ulaşım portatif trenler ile gerçekleşecek.

Avrupa Yakası’nda Gaziosmanpaşa ve Eyüp ilçelerinin kesişiminde, 600 dönümlük dev bir arazi üzerine inşa edilen Eğlence merkezinin içinde her zevke ve her yaşa hitap eden farklı eğlence bölgeleri ve Türkiye’de benzeri bulunmayan, açık hava konseptinde bir alışveriş bölgesi yer alacak.

Vialand, ziyaretçilerine sunduğu farklı ve kaliteli eğlence deneyimiyle kısa sürede Türkiye’nin en popüler yaşam, kültür ve eğlence merkezi olacak, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelecektir.

Vialand

Author

Share