Vestel Puzzle No-Frost Buzdolabı Vestel BZA-XXL 4707 XE VFD NF

Author

Categories

Share

Çok İşlevli Bölmeler

 • 105 LT hacimlere sahip 2 adet Çok İşlevli Bölmeyi isterseniz soğutucu isterseniz dondurucu olarak kullanabilirsiniz.
 • Çok işlevli bölmeler sayesinde buzdolabınızı ihtiyacınıza göre 14 farklı şekilde kullanabilirsiniz.
 • Vestel Puzzle Buzdolabı, kullanmadığınız bölmeleri kapatıp enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

Akıllı Kapı Kolu Aydınlatması

 • Kapı kollarında yer alan  LED ışıklandırma sayesinde mutfağınız ışıl ışıl olacak.Sadece Vestel Puzzle buzdolabında yer alan Akıllı Kapı Kolu Aydınlatması ortam ışığını algılar ve otomatik olarak aydınlanır. Mutfağınız aydınlıkken söner  ve enerji tasarrufuna katkıda bulunur. Karalık ortamda aktif hale gelen  Akıllı Kapı Kolu Aydınlatması, hem size kolaylık sağlar hem de mutfağınıza şıklık katar.

Dokunmatik Elektronik Kontrol Paneli

 • Bir dokunuş ile buzdolabınızın modunu değiştirin, Çok İşlevli Bölmelerin ısı değerlerini kolayca ayarlayın, kullanmadığınız bölmeleri kapatarak enerji tasarrufu sağlayın.
 • Vestel Puzzle buzdolabının akıllı çözümlerini bir panel üzerinden rahatça kontrol edebilirsiniz.Panel üzerinden yer alan ON/OFF düğmeleri sayesinde, Çok İşlevli Bölmeleri rahatlıkla dondurucu ya da soğutucu olarak ayarlayabilirsiniz.
 •  Panel kenar ve köşeleri, kapı ile düz bir yüzey oluşturarak kusursuz bir görünüm sunmaktadır.

EKONOMİ MODU

Vestel buzdolaplarında yer alan ekonomi modu sayesinde, enerji tasarrufu sağlayarak hem bütçenizi hem de çevrenizi korumuş olursunuz. Ekonomi modunu, kullanma kılavuzunda yer alan talimatlarla kullanmalısınız.

TATİL MODU

Vestel buzdolaplarında yer alan tatil modu sayesinde, buzdolabınızın olması gereken minimum soğukluk derecesinde tutarak yiyecekleriniz tatile çıkarken bıraktığınız yiyecekleri bıraktığınız gibi bulmanızı sağlar. Üstelik bu moda kompresör sürekli devreye girmediği için enerjiden de tasarruf edersiniz. Tatil modunu, kullanma kılavuzunda yer alan talimatlarla kullanmalısınız.

HIZLI SOĞUTUCU- DONDURUCU MODU

Vestel buzdolaplarında yer alan hızlı soğutucu- dondurucu modu sayesinde, dondurmak ve soğutma istediğiniz ürünleriniz hızlı bir şekilde dondurabilir; zamandan tasarruf yapmanın keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

LED Işıklı İç Tasarım

 • LED Işıklı İç Tasarım, ortam ışığını algılar ve aydınlanırken parlaklığını yavaş yavaş arttırır. Bu sayede, karanlık bir ortamda, gözlerinizi yormadan ideal aydınlık seviyesine ulaşabilirsiniz. Aydınlık bir ortamda ise, ideal aydınlık seviyesini sağlayarak enerji tasarrufuna katkıda bulunur. Kapı Açık Alarmı, iç tasarımda yer alan LED ışıklar tarafından yapılmaktadır. Uyarı esnasında LED ışıklar yanıp sönmeye başlayacak ve görsel olarak sizi uyaracaktır.

Kolay Kapanan Kahvaltılık Bölmesi

 • Kolayca kapanabilen raf sistemi ile buzdolabınızın kahvaltılık çekmecesini hafif bir dokunuşla rahatça kapatabilirsiniz.Kahvaltılık çekmecesinin açık kalarak kapıya çarpma durumu ortadan kalkıyor. Kahvaltılık çekmecesinde yer alan teleskopik ray sistemi sayesinde,  kahvaltılık çekmecesi sessiz ve rahat bir şekilde kendiliğinden kapanacaktır.

Kokuları Karıştırmama Özelliği

 • Özel soğutma sistemi sayesinde, soğutucu ve dondurucu bölmeler arasından koku geçişini engeller. Koku geçişini minimuma indirerek, yiyeceklerin daha uzun süre tazeliğini korumasına yardımcı olur.

A+ Enerji Sınıfı

 • A+ enerji sınıfı performansı ile maksimum soğutmayı minimum enerji tüketerek sağlar. Hem çevreye hem de bütçenize dost Vestel Puzzle buzdolabı ile daha etkili ve hızlı soğutmaya en tasarruflu şekilde ulaşabilirsiniz

Estetik Düz Görünüm & Parmak İzi Bırakmayan Kapı Tasarımı

 • Kapı tasarımında kullanılan özel menteşeler sayesinde ön görünüşte köşelere estetik ve pürüzsüz görünüm kazandırılmıştır. İnox gövde üzerinde yer alan özel bir film tabakası sayesinde kapı yüzeyinde parmak izi kalmaz; kusursuzluğun tadını her zaman sizinle olur.

Kırılmaya Dayanıklı Özel Cam Raflar

 • Vestel Puzzle buzdolabında yer alan özel cam raflar, 200 kg’a kadar ağırlık taşıyabilir. Bu sayede, büyük ve ağır yiyeceklerinizi gönül rahatlığıyla buzdolabınızda saklayabilirsiniz.
 • Cam raflar temperli ve serigrafili olarak tasarlanmıştır.
 • Yüksekliği ayarlanabilir cam raflar ile dilediğiniz zaman rafların yüksekliğini değiştirebilir;  Vestel Puzzle buzdolabının kişiye özel kullanımı doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

Soft- Touch Kapı Kolları

 • Buzdolabınızın sunduğu akıllı çözümler ve sahip olduğu dış tasarımı kadar, dokunduğunuzda da sizi iyi hissettirecek bir kapı kolu tasarımı Vestel Puzzle buzdolabında.
 • Kapı kolları üzerinde yer alan özel tasarım sayesinde, kapı kollarına dokunduğunuzda yumuşaklığı hissedeceğiniz bir yapı kazandırılmıştır.

Yaylı Sistem Özel Kapı Tasarımı

 • Vestel Puzzle buzdolabında yer alan yaylı sistem özel kapı tasarımı ile, kapıların yanlış kapatılması sonucu oluşan kırılma riski ortadan kalkıyor.
 • Rekabette yer alan ürünlerden farklılaşan bu özellik sayesinde, kapıları dilediğiniz şekilde rahatça kapatabilirsiniz.

Bağımsız Kompresör Sistemi

 • Vestel Buzdolabında yer alan çift kompresör sistemi sayesinde, oluşacak her hangi bir problemde yiyeceklerinizi daha uzun süre zarar görmeden saklayabilirsiniz.

HIZLI DONDURUCU BÖLME

Vestel buzdolaplarında yer alan hızlı dondurucu bölme sayesinde, dondurucuya yerleştireceğiniz yeni ürünlerinizi öncelikli olarak bu bölmede soğutabilir ve dondurucuda yer alan diğer ürünleriniz ile ısı kaybını engellemiş olursunuz.

AKILLI DEFROST SİSTEMİ

Vestel buzdolaplarında yer alan akıllı defrost sistemi sayesinde, buzdolabınızda bir buzlanma olmaz. Akıllı defrost sistemi sizin yerinize ürünün defrost işlemi ile ilgilenir.

AYARLANABİLİR RAF

Vestel buzdolaplarında yer alan yüksekliği ayarlanabilir kapı raf sistemi sayesinde, farklı yükseklikteki şişelerinizi buzdolabınızda kolaylıkla saklayabilirsiniz. Vestel buzdolaplarında yer alan bu özellik sayesinde, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözebileceksiniz.

HAREKET KOLAYLIĞI SAĞLAYAN TEKERLEKLER

Hareket kolaylığı sağlayan tekerlek sistemi, ihtiyaç olması durumunda buzdolabınızı kolaylıkla hareket ettirebilmeniz için tasarlanmıştır. Titiz ev hanımları, tekerlek sistemi sayesinde, buzdolaplarının arkasını rahatlıkla temizleyebilecek; evlerinde istedikleri hijyeni Vestel buzdolapları ile yakalayacaklar.

ÇEVRE DOSTU R600 GAZI

Buzdolaplarında soğutma işlemini önemli maddelerinden biride R600 gazıdır. Gazı yoğunlaşarak ve buharlaşarak buzdolabının soğutma işlemini gerçekleştirmiş olur. Vestel buzdolaplarında, çevre ile dost R600 gazı kullanılmaktadır.

Author

Share