Veet Reklamı | Hanımların Dünyası

loading...

Veet Reklamı

Veet Reklamı

Veet Reklamı

veet-reklami-ve

Kadınlara yönelik oluşturulan ağda ve tüy dökücü krem ile istenmeyen tüylerin oluşumunu ortandan kaldırmak için Veet piyasada bulunuyor. Reklamlar ile göz dolduran ve göze hitap anlaıyışı reklamcılığında farkını ortaya koyuyor. Kaliteli görüntüler ve ilgi çekici müzikler ile kısa süreli reklamda dikkatleri üzerine toplamada pay sahibi. Özellikle son zamanlarda Veet’in reklam yüzü haline gelen Adriana Lima ile bir başka ilgi merkezi oldu. Süper model Adriana Lima ülkemizde son yıllarda zaten bir popularite kazanmıştı ve bunu iyi değerlendiren Veet Türkiye Adriana Lima ile reklam çekilmesine karar verdi. Veet yüy dökücü krem ve Veet soğuk ağda bandı reklamlarında yerini alan Adriana Lima ile reklam ayrı bir havaya karışmış oldu.

veet-reklami-ve-1

VEET REKLAMINDA NELER OLUYOR Süper model Adriana Lima’nın helikopterden inişi ile başlayan reklam da önce modelin ismi geçmekte sonra iddialı yürüyüş ile ilerleyen Adriana Lima’nın sesi arkadan gelmeye başlıyor. Bir nevi slagon ve biz en iyisiyiz sakın hata yapmayın doğru tercih burada alt mesajları veriliyor. Adrina Lima: Zaman kazanmak için cildinizi harcamayın diyor. Yani hızlıca işlem yapmak için traş bıçağı kullanmayın çünkü traş bıçağı cildi tahriş edebilir. Ve ardından ünlü model işte ben buyum benim gibi görünmek için beni takip edin tarzinda diyor ki : Benim sırrım Veet Naturals Tüy Dökücü Krem.. ardından tüm bu sesler ünlü modelin sesi olduğu sanılıyor ama en sonunda şaşırtıcı bir reklam taktiği ile süper model Türkçe bir şekilde “Benimde” diyor. Ardından ürün hakkında detaylar verilmeye başlanıyor bu şekilde ürün ilgi çekici hale geliyor.

veet-reklami-ve-2

Bir kadın sesi ile hitap kitlesine “Doğal özlü zenginleştirilmiş içeriği ile traş bıçağına iki kat daha uzun süre pürüssüz kalır” diyerek kıyaslama ile birlikte ürüne ilgiyi arttırma amacı güdülüyor. Ardından istatiksel bir bilgi veriliyor “Her 10 kadından 9’nun önerisi” bu şekilde de çoğunluğu takip etme, çok kişi yapıyorsa doğrudur olayına parmak basılıyor. Bir diğer Veet reklamı ise soğuk ağda bandı reklamı: “Veet soğuk ağda bandı kolayca ısıtılan easy strip teknolojisi ile çabucak uygulanır en kısa tüyleri kökünden alır.” Reklam metnini içeren ve “28 gün boyunca” diye gün de belirtilerek etki süresi hakkında bilgi verilmekte. Bu reklamda da Adriana Lima tüm güzelliği ile boy göstermekte hitap edilen kesime bir süper model ile mesaj yollanmaktadır. Güzel olanın yolundan gidende onun gibi olur mahiyetinde. Genelde en fazla 59 saniye olan bu reklam bu süre boyunca birçok şeyi barındırıyor içinde. Reklam ilgi üzerine kurulan bir kuruluş sonuçta.Veet de bunu gerektiği gibi yapıyor.

veet-reklami-ve-3

VEET REKLAMLARINDAKİ AMAÇ Veet in bir marka olarak güvenilir olduğu ve tercihi için birçok sebep olduğu açıkça belirtiliyor. Bu karşılaştırmalar, süreler, istatistikler ve reklam oyuncuları ile açıkça ortaya konuyor aslında. Veet reklamı kadınlara hitap ederek hem cinslerinin bu markayı kullandıkları ve memnun olduklarının ve kendilerinin de bunu kullanarak memnun kalacakları söylenmesi reklamcılık açısından oldukça mantıklı. Özellikle ve özellikle Adriana Limanın güzellinin sırrı konusu ise ilgiyi arttırmaya yetmektedir.

veet-reklamlar

Veet Reklamı Resimleri

veet-reklamlar-1veet-reklamlar-2veet-reklamlar-3veet-reklami-veveet-reklami-3veet-reklami-2veet-reklami-1veet-reklamiveet-reklami

loading...
Etiketler:

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb