Veet Reklamı | Hanımların Dünyası

loading...

Veet Reklamı

Veet Reklamı

Veet Reklamı

veet-reklami

Veet reklamı uzun yıllardan beri Türk kadınının pürüzsüz güzellik girişimleri içerisinde yer alan uğraşlarında vazgeçilmez bir parçası olmayı başaran ve düzenlenen en yeni kampanyalarıyla bütün kadınlara bakımlı olmaları konusunda destek sağlamaktadır. Kendilerini daha güzel ve ruh güzelliklerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için ilham vermeyi başaran Veet’in reklam yüzü olarak görselliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Brezilyalı top model Adriana Lima, geçtiğimiz şubat ayı sabahı The House Hotel’de basınla buluşmasını gerçekleştirerek bu konuda gerekli açıklamalarda bulunmuştur. Veet reklamı çekimi öncesinde Reckitt Benckiser Türkiye alanında Pazarlama Direktörü olan Vishal Kalia ile birlikte basının karşısına çıkmış olan Lima, bu zamandan sonra ikinci evi ve yeni adresi gibi gördüğü İstanbul’da Veet konusunda Türkiye’nin sahip olduğu en başarılı kampanyalarından birini başlatmaları için hazır oldukları konusunda açık bir mesaj vermiştir.

veet-reklamlari-3

Veet’in yüzü olarak anılmasından büyük keyif aldığını belirten Adriana Lima, Veet reklamı çekimleri sırasında çok yaratıcı olan ve dinamik yapılı bir ekiple çalıştıklarını dile getirmekte olan Adriana Lima, Veet reklamı ile başarılı bir şekilde gerçekleşen kampanyaya daha imza atma konusunda hazır olduklarını belirtmiştir. Reckitt Benckiser Türkiye alanında Pazarlama Direktörü görevi üstlenen Vishal Kalia da, Veet reklamı olarak Türk kadınlarının uzun yıllardır pürüzsüz tenlerinin güzellik sırrının bir parçası olmasının büyük bir gurur kaynağı olmasından ve bu anlamda bayanların tercihine yönelik yeni ürünler sunmaktan çok büyük memnuniyet duyduklarını dile getirmeişlerdir.

veet-reklamlari-1

Veet reklamı çekimlerinde yer alan ve bundan çok büyük zevk alan Adriana Lima ile geçen yıllarda çok başarılı olan ve keyifli geçen bir iş birliğine imza attıklarını belirtmişlerdir. Veet reklamı çekimlerinde ana konu olan Veet, dünyaca ünlü olan bir top modeli birçok kez, Türkiye’de çekilmiş olan reklam filminde oynamasından ve İstanbul gibi mega şehirde ağırlamaktan gurur duymuşlardır. Bu konudaki memnuniyetlerini çekimlerde geçen en güzel anlar sayesinde daha memnuniyetlerini katladıklarını belirterek Veet reklamı konusundaki düşüncelerini dile getirmişlerdir.

veet-reklami

Veet’in çekilecek olan Veet reklamı olarak yeni yapılı reklam filmine ayrıca dünyaca ünlü ve bu konuda yaptığı çalışmalar karşılığında ödül almaya hak kazanmış olan yönetmen imzası bulunmaktadır. Veet reklamı konusunda verilen değerin ölçüsünü ortaya koymaktadır. Veet reklamı filmi yakın zamanda gerçekleştirilecek reklam filminin her zaman çekilenlerden daha da iddialı bir şekilde ortaya çıkarılacak olması konusunda ve bu alanda daha dikkat çekici olacağı belirtilmektedir. Bayanların bütün güzelliğini ortaya çıkarabilmesi konusunda Türk kadınlarını cesaretlendirmek amacı ile adım atan Veet, Veet reklamı başrolünde Adriana Lima’nın oynayacağını belirtmektedirler. Yeni Veet reklamı olarak çekilecek reklam filminde, pek çok ödülü olan projeye imza atmış olan dünyaca ünlü İsveç’in ünlü yönetmeni Anders Hallberg ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

veet-reklamlari-2

Adriana Lima, Veet reklamı öncesinde yapmış olduğu çalışmalarında ünlü yönetmen ile birlikte daha önceki zamanlarda Amerika Birleşik Devletlerinde ’de çok ses getirmiş olan Superbowl reklam çekimlerinde bir araya gelmiş olduğunu belirterek geçmişte yaptığı reklam tecrübelerini dile getirmiştir. Veet reklamı olarak ortaya çıkarılmış olan reklam filminde ünlü yıldız Adriana Lima’ya Veet’in yapmış olduğu yarışmalardan olan sosyal medyada gerçekleşen Veet reklamı yarışmasını kazanan Türk kızı Nur Keçenin bu alanda eşlik edeceği belirtilmektedir. Yapılan çalışmaların Veet reklamı olarak ürünün en kaliteli bir şekilde tanıtımı amaçlanmaktadır

veet-reklamlari

Veet Reklamı

veet-reklami-1veet-reklamlar-3veet-reklamlariveet-reklami-3veet-reklamlarveet-reklamlar-2veet-reklamlar

loading...
Etiketler:

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb