Vazelin Yüze Sürülür Mü | Hanımların Dünyası

loading...

Vazelin Yüze Sürülür Mü

Vazelin Yüze Sürülür Mü

Vazelin Yüze Sürülür Mü

Vazelin eskilerden beri çok kullanışlı olan ve hala da kullanılan bir ürün olmaktadır. Vazelin nemlendirici bir özelliğe sahiptir. Vazelin çatlayan ellere ve çok kuru olan ellere de sürülmektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Vazelini ayaklarınıza da sürebilirsiniz. Ayak topuklarında eğer çatlaklar varsa vazelini sürebilirsiniz. Bu sayede ayak topuklarında ki çatlaklar giderilecektir. Tırnaklarda da yine aynı şekilde çünkü tırnaklar kolay kırılan insanlar gece vazelin sürdükleri zaman nemlendirir ve güçlendirmektedir. Gelelim vazelin yüze sürülür mü sorusuna ve çoğu insandan vazelin yüze sürülüp sürülmediğini çok merak etmektedir. Bizde sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Ama şunu söyleyelim ki vazelin bu güne kadar insanlar yüzüne sürdü ve hiç bir sorun yaşamadığını görmediler. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Aynı zaman da vazelin yüze sürülmesi konusunda araştırmalar yapıldı ve vazelinin yüze sürülüp sürülmemesi hiç bir sorun olmadığı anlaşılmıştır.

Vazelinin fiyatı da çok uygundur. Vazelinin fiyatını duyduğunuz zaman çok şaşıracaksınız. Vazelinin fiyatı sadece beş lira ve beş liradan fazla değildir. Ayrıca vazelinin kokusu da bir harikadır. Yalnız vazelin yağlı cilde sahip olan insanlara tavsiye etmiyorum. Bunu sakın unutmayınız. Vazelin diğer kremlerden de daha fazla nemlendirdiğini de lütfen biliniz. Ama yüzünüzü çok fazla nemlendirme derim. Yoksa yüzünüzde sivilceler çoğalabilir. Bu duruma da çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden de vazelin yüze sürülür mü  sürülür ama her gün yüzünüze vazelin sürmeyin. Aksi takdirde sivilceler yoğunlaşabilir. Eğer yüzünüz çok kuruysa haftanın üç günü yüzünüze vazelin uygulayabilirsiniz. Ama yüzü yağlı olan kişilere asla vazelin sürmeleri önerilir. Şimdi sizlere vazelinin faydalarından bahsetmek isterim. Yüzden başka çatlamış olan dirseklere de çok faydası vardır. Hatta çatlayan dirseklerinize sürerseniz dirsekleriniz yumuşamaya başlar. Kaşlarınız çok dağınıksa vazelin sürerek kaşlarınızı düzeltebilirsiniz.

Vazelinin saçlara bile faydası vardır. Vazelinin saç uçlarına sürdüğünüz zaman da saçlar kabarmayacak ve elektriklenmemiş olacaktır. Vazelin hakkında önemli bir bilgi de parfümün uzun süre boyunca kokması için parfüm sıktığınız yere vazelin sürünüz. Tırnakların daha güzel görünmesi, canlı görünmesi ve kırılmaması için her gün vazelin sürünüz. Biraz da vazelinin zararlarından bahsedelim. Vazelin sürerken göze değdirmeyin. Yani sizlerin de anladığı gibi vazelinin faydaları gibi zararları da bulunmaktadır. Vazelin hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi bu sayfada bulabileceksiniz. Vazelin cilde yararı gibi zararı da vardır. Bildiğiniz gibi her şeyin fazlası zarardır. Dünya ünlü yabancı yıldızlardan güzellik malzemelerinde mutlaka vazelin vardır. Vazelin çünkü bayanlar yüzünde oluşacak olan kırşıkları da önlemeye yardımcıdır. Vazelin yüzünüze sürerek makyajın dayanıklılığını da arttırmış olacaktır. Ünlü yabancı yıldızlarda vazelin vazgeçilmeziniz olacaktır. Vazelin yüzde meydana gelen ince çizgileri de önlemekte ve gözlerinin altına da vazelin uygulayabilirsiniz.

Gözlerinizin altına uyguladığınız vazelini göz altı morluklarını gidermede ve göz torbalarını da engellemeye yardımcıdır. Vazelin çok parlak bir yapıdır. Özelliği cildi parlatmak ve nemlendirmektir. Allığınızı vazelin ile karıştırdığınız zaman allığınız uzun süre boyunca yüzünüzde kalıcı olarak kalacaktır. Vazelin çok doğal bir özelliği de vardır. Vazelin sayesinde elmacık kemikleri daha belirgin hale gelecektir. Vazelin kırışıklara müthiş etkilidir. Eczaneden vazelin satın alarak kaşları çok sık uzuyorsa ve ya kaşlarınız dökülüyorsa o zaman vazelin kaşlara sürerek kaşlarınız en kısa zaman da uzamasını sağlayabilirsiniz. Bu gerçekten de mümkündür. Vazelin çok mucizevi bir kremdir. Vazelinin yapılışı ham petrolündendir. Vazelin kremi nemlidir. İçeriğinde de asla renk ve katkı maddesi içermez. Vazelin yüze sürüldüğü zaman bakım yapıp ciltleri dinlendirir ve cildi yumuşatır. Cildinizde pul, pul dökülmeler olabilir. Bu yüzden de vazelin yüze sürerek pul, pul dökülmelerden kurtarabilirsiniz.

Yüzlerini nemlendirmek isteyen kişilere tavsiyemiz vazelindir. Yüzü çok kuru ise o zaman üç defa vazelini yüzünüze sürebilirsiniz. Vazelini kaşlarınıza sürdüğünüz zaman da kaşları güçlendirmektedir. Kaşlarınızı şekillendirir ve vazelinin kaşlarınıza sadece geceleri sürmelisiniz. Kış aylarında çatlak dudakları yeniler ve nemlendirerek çatlaklardan arındırır. Makyajınızı temizlemek için vazelini kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki makyajla fondötenleri ve allıkları temizlemek için vazelini kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki makyajla fondötenleri ve allıkları temizlemek için vazelini kullanabilirsiniz. Yüzdeki en iyi makyajları temizleyen vazelindir. Saç boyası yaparken bile bayanın yüze geçmemesi için vazelin kullanılabilir. Ayrıca yüzünüze yaptığınız makyajları da daha çok aydınlatmaktadır. Kaşlarınız sabah uyandığınızda çok dağınık görünüyorsa ve bir türlü sabitlenmiyorsa kaşlarınızın üzerine vazelin sürerek kaşlarınızı sabitleyiniz. Vazelini dudak parlatıcısı olarak da kullanabilirsiniz. Vazelinin işte böyle mucizevi şeyleri vardır. Sitemizden vazelin yüze sürülür mü hakkında merak ettiğiniz  bilgileri bulacaksınız.

Vazelin Yüze Sürülür Mü Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb