VAKKO 2016 İLKBAHAR – YAZ ETEK KREASYONU | Hanımların Dünyası

loading...

VAKKO 2016 İLKBAHAR – YAZ ETEK KREASYONU

VAKKO 2016 İLKBAHAR – YAZ ETEK KREASYONU

VAKKO 2016 İLKBAHAR – YAZ ETEK KREASYONU

 

Doğallık , sadelik ve rahatlığın ön planda tutulduğu Vakko İlkbahar – Yaz koleksiyonu beş farklı temadan oluşturuldu . Şanslı vuruş , benim yolum , adalı , kültürel ve naturali keşif olarak adlandırılan temaların her biri görülmeye değer koleksiyonlardan oluşuyor . Renkleri kullanırken cam sanatından esinlenen ünlü marka tasarımcıları bu yıl istenilenden fazla ortaya koyduğunu çok güzel bir şekilde kanıtlamış . Kreasyonun en güzel parçaları olan etekler bu sene göz doldurur cinsten tasarımlar olmuş . Beyaz maxi boy ve üzeri desenli beli büzgülü etek hoş bir koleksiyon parçası olmuş . Zarif kadınların tercih etmekte sıkıntı çekmeyeceği bu mistik parça zarif bir dokunuşun eseri . Her renk etek tasarlanmış ama 2016 tasarımları daha çok koyu renklerle öne çıkan modellerden oluşuyor . Bunu en iyi örneğini de siyah pliseli midi boy etek sergiliyor . Ama açık tonları seven kadınlar için toz pembe deri ve bacak boyu volanlı etek harika bir kombinin en önemli parçalarından birini oluşturabilir . 1970 ‘ lerin vazgeçilemeyen tasarımlarından bir tanesi hatta etiket parçası olmuş bir desen olan puantiye başka bir etekte en güzel şekli ile siyah , beyaz olarak form bulmuş . yüzde yüz pamuk kumaştan tasarlanan bu ürün belindeki çizgi detayları ile sofistike dokunuşlarda abartı hissi uyandırıyor ama bu abartılı tavır kadınların hoşuna gidecek tarzdan . Ayrıca eteğin diz altında ve pileli oluşu bir Belgin Doruk klasiği estiriyor .

Senenin Vakko trendlerini oluşturan bir diğer model ise önü arkasına göre kısa tasarlanan içi desenli etekler . Renkler gri , kırmızı , lacivert olarak kombin bir buluşma sağlanmış , önde pililerin oluşu eteğe hareket sağlamış , ayrıca üst kıyafetin detaylarının dışarıda oluşu eteğin dıştan sade görünen tavrına yumuşak bir hava sağlamış . 2016 yazı yüksek belli pantolonların ve eteklerin yazı olacak galiba . Yüksek belli kalem etek iki yanında büyük desenler ve iki desenin ortasında petek dokunun içine yerleştirilmiş beyaz çizgiler hoş bir tasarım ve kibar bir görüntü sergiliyor . Renk olarak koyu tonların tercih edilmesi, eteği olduğundan fazla ağır görüntüye itmiş ama ön kısmın brokar kumaştan tasarlanması hafif bir parlaklık karıştırmış tasarıma . Polyamid ve ipek karışımı , ekoseli , diz üstünde biten evaze etek tekno kumaştan üretilmiş ve yine yüksek belli olarak tasarlanmış . Beyaz kumaşlar ya naturel ya da simetrik desenlerin oluşturduğu bir hareketlilikle sergileniyor . Sırf beyaz ve üzerine hiç bir detay oluşturulmayan pliseli etek bunun açık bir kanıtı . Ayrıca tek detayı belinde taşıyan etek lacivert zikzak çizgili bir kemerle birlikteymiş gibi görüntüsü ile hoş bir tasarım olmuş .
Bir tavus kuşunun kuyruğunu andıran deseni ile zarafet sembolü maxi boy etek kahverenginin tonları ile renklendirilmiş ve içerisine çok az gri serpiştirilmiş olarak tasarlanmış . Mistik bir form yakalayan tasarım daha sonra iki rengi daha üzerinde gizlemeyi başarmış . Siyah ve bordo . Ayrıca Vakko marka eteğin yırtmacı olması gerektiği kadar ayarlanmış . Şık bir görüntüyü anlatmak için gidilecek en uç nokta burası olmalı

VAKKO 2016 İLKBAHAR – YAZ ETEK KREASYONU RESİMLERİ

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb