Vadi İstanbul Örnek Daire Plan ve Dekorasyonu | Hanımların Dünyası

loading...

Vadi İstanbul Örnek Daire Plan ve Dekorasyonu

Vadi İstanbul Örnek Daire Plan ve Dekorasyonu

Vadi İstanbul sizlere oksijen ve temiz hava dolu bir ev vaad ediyor. Etrafı Belgrad ormanları ile çevrili Vadi İstanbul evlerinde lüks şehir hayatı ile sessiz huzuru aynı anda yaşayacaksınız. İstanbul’a inşa edilen iddialı projelerden olan Vadi İstanbul konut projesine ait örnek daire planları ve dekorasyon örneklerini sizlerle paylaşmak istedik.

Vadi İstanbul 1+1 Örnek Daire Planı ve Dekorasyonu

Vadi İstanbul 1+1 daireleri konforu temel amaç edinerek tasarlanmış. 1+1 dairenin ana giriş kapısının salona açılmaması daha iyi kullanılabilirlik sağlamış.

Vadi İstanbul 2+1 Örnek Daire Planı ve Dekorasyonu

Vadi İstanbul 2+1 daireleri oldukça geniş ve ferah plana sahip. 2+1 olması için küçük küçük odalardan oluşmuyor bebek odası bile oldukça rahat hareket edilecek genişlikte olduğu gözlemlenebilir. Yatak odasında da oldukça kullanışlı ebeveyn banyosu yer alıyor.

Vadi İstanbul 3+1 Örnek Daire Planı ve Dekorasyonu

Vadi İstanbul 3+1 daireleri de kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmış. Yatak odada yer alan ebeveyn banyosu da özel hayatınıza artı bir puan kazandırıyor. Mutfak ve salonun genişliği size ferah bir yaşam alanı sağlıyor.

Vadi İstanbul İletişim ve Ulaşım

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad.
No:1 Şişli – İstanbul
Tel: 444 53 35

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb