Uzun Palto Kombinleri

Author

Categories

Share

Uzun Palto Kombinleri

Sizde dışarı çıkmadan evvel şıklığınızdan ödün vermeden ve soğuktan koruyacak sıcak ve rahat uzun kaban ve paltoları gardırobunuzda görmek istiyorsanız 2016 kış modasında kaban ve palto trendlerinde bu salaş ve uzun paltoları çokça görebilirsiniz.

Moda parçalardan olan uzun mont ve paltolar ayak bileği uzunluğunda veya ayak bileklerinin genelde birkaç cm üstünde olmalıdır. Eğer sizde kısa boyluysanız uzun parçalar sizi daha uzun gösterecektir. Vücudumuzu saracak olan sıcak ve rahat parçalar ile kendimizi soğuya karşı korumak gerekir.

Uzun Palto Kombinleri
Uzun Palto Kombinleri

Siyah, camel, kahverengi, gri ya da beyaz  gibi renklerde olan uzun kabanları ve paltoları rahatlıkla seçebilirsiniz. Kıyafetlerinizi rahatça kombinleyebilirsiniz.

Ayak bileği boyunda mantolar uzun boylu kızlar için oldukça idealdir. Eğer  uzun boylu değilseniz, topuklu bir çift ayakkabı ile bu parçayı siz de giyebilirsiniz. Daha modern ve sofistike bir görünüm için, kıyafetinizin geri kalanını özel kıyafetler ile desteklemeniz  gerekecektir. Mini bir elbise ya da etek, siyah deri tayt, slim jean veya şık bir elbise bu kombini tamamlayacaktır.

Uzun Palto Kombinleri Resimleri

Author

Share

Önceki İçerikAvokado Maskesi
Sonraki İçerikHindistan Cevizi Yağı