Uzun Kablolara Dekoratif Çözümler

Author

Categories

Share

Hemen hemen herkesin evinde kablolar mevcuttur. Elektronik aletlerin yoğunluğundan dolayı ister istemez kablolarımızda oldukça fazla olmaktadır. Tabi kablolar bu kadar çok olunca hem karışık hem kötü bir görüntü sergiler. Zaman zaman halının ya da duvarın kenarından geçirsek de yine de güzel bir görüntü ortaya çıkmadığını hepimiz biliyoruz. İşte tasarımcılar bu konuya güzel bir çözüm önerisi bularak kabloların adeta ev dekorasyonuna çok şık bir görüntü sağlamasını yardımcı olmuşlar.

Uzun kablolara dekoratif çözüm bulmak için duvarda farklı şekiller oluşturarak, bir tablo görüntüsü dahi verebilirsiniz. Örneğin; uzun kablolarınızı duvarda bir ağaç resmi oluşturarak ya da farklı bir şekil vererek kablolarınızın kötü görüntüsünü ortadan kaldırabilirsiniz. Oldukça basit olacak ve herhangi bir masrafı olmayacak bu yöntemi evinizin her odası için tercih edebilirsiniz.

Genelde televizyon kabloları göz önündedir. Bu kablolar içinde çözüm önerimiz var. Kablolara farklı aksesuarlar takarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında farklı şekilde kaplayacağınız kağıtlar ile dekorasyona uyumunu sağlayabilirsiniz. Tabi her önerimiz için sizlere hazırladığımız resimlere bakarak kendi fikirlerinizle de güzel işler yapacağınıza inanıyoruz. İşte uzun kablolara dekoratif fikir önerileri:

Author

Share