Unutulmaz Bir Düğün Nasıl Yapılır

Author

Categories

Share

Unutulmaz Bir Düğün Nasıl Yapılır

Bir insanın hayatında beklide en önemli gün, evlendiği gündür. Bundan sonraki yaşamını şekillendirecek o ilk adımı atmaktır. Peki, bu özel günün eşsiz olabilmesi için ne yapmak gerekir? Profesyonel ellerden yardım almak gerekir. Artık bir trend haline gelen konsept düğünleri, davet organizasyonları tarafından eşsiz bir geceye dönüşüyor.

Saray Düğünüyle bir prenses olun

Birçok genç kızın hallerini prenses gibi bir gelin olma süsler. İşte kendinizi bir prenses gibi hissedeceğiniz o yer, sarayda yapılan düğünlerdir. Geçmişin o görkemli kubbeleri altında ve  tarihi bir dokunun, unutulmaz izlerini taşıyan büyük salonlarda düğününüzü yapabilirsiniz. Işıltılı şamdanlarla ve mis kokulu çiçeklerle süslenmiş masalarda oturan davetliler, kendilerini çok özel hissedeceklerdir. Hem sizin hem, de konuklarınızın ihtişamından büyüleneceğiniz bu mekanlar, hafızalardan silinmeyen yerlerdir. Profesyonel bir ekibin sihirli dokunuşlarıyla hayat bulan masalar, sandalyeler ve aydınlatmalarla, düğününüz bir prenses düğününü gibi olabilir. Saray düğünü, maliyetli gibi görünse de, ufak ayrıntılara dikkat edildiği takdir de ekonomik bütçelerle de yapılabilir.

Trend-düğün
Kır düğünün masumiyetiyle bir peri kızı olun

Özellikle bahar ve yaz düğünlerinin güzel bir seçeneği olan kır düğünü konsepti, isteğinize göre yemekli ya da kokteyl tarzında yapılabiliyor. Masa ve sandalyeler, belirleyeceğiniz renklerle süsleniyor. Taze kır çiçekleri ile süslenen masalarda, konuklara verilmek üzere küçük anı hediyeleri koyulabiliyor. Sandalyelerde ve bahçenin bazı bölümlerinde uçuş uçuş renkli tüller kullanılarak sevimli bir görsellik sağlanıyor. Gelin ve damat için hazırlanan özel oturma köşesinde, çiçeklerle bezenmiş bir konsept sergileniyor. Bu yılın favori renkleri olan beyaz, pembe ve mor renkte tüller ve kumaşlarla düğününüz süslenebilir. Kır düğünü, temiz havanın verdiği huzurla ve baharın coşkusunu yaşatmasıyla oldukça sevilen düğünlerdir. Sizde böyle bir konseptle evlenebilir ve kır düğününüzle, bir peri kızı masalı gibi hafızalarda yer edinebilirsiniz.

Düğün-model
Müzik seçimlerinizle davetlilerinizin hafızalarında yer edinin

Geçmişin ve günümüzün en güzel parçalarını düğünden önce belirleyerek, davetlilerinize unutulmaz bir müzik şöleni yaşatın. Düğün dansı çalışmasını, romantik bir tarzda sergileyin. Özellikle kemanlar, düğün konseptlerinin vazgeçilmez enstrümanlarıdır.

Unutulmaz Bir Düğün Nasıl Yapılır Resimleri

Author

Share