Ünlülerin Güzellik Sırları | Hanımların Dünyası

loading...

Ünlülerin Güzellik Sırları

Ünlülerin Güzellik Sırları

Ekranlarda gördüğümüz dünyaca ünlü starların güzelliklerini yıllarca koruyorlar. Peki, ünlüler nasıl yıllarca böyle güzel kalıyor? Sizin için araştırdık, Liv Tyler, Scarlett Johanson ve America Ferrera gibi ünlü güzellerin güzellik önerileri sizinle.

Ünlülerin Güzellik Önerileri

Liv Tyler Güzelliğini Neye Borçlu

Liv Tyler: Önce yüz makyajını uygulayıp, üzerine transparan bir pudra sürdükten sonra gül suyu spreyi ile makyajını kalıcı kılıyormuş. Böylelikle daha uzun süre doğal ve şık bir görünüm elde ediyormuş.

Scarlett Johanson: Cildine parlak bir görünüm vereceği zamanlarda mat bir baz kullandığını söylüyor. Aynı zamanda kullandığı baz parlak rujun kalitesini ve çekiciliğini ön plana ortaya çıkarıyormuş.

America Ferrera: Güzelliğinin kaynağının bol su tüketmekten geldiğini söylüyor. Ne kadar su içerse o kadar güzelleşiyormuş. Günlük yaklaşık olarak 2-3 litre suyu mutlaka içmeye önem veriyormuş.

Rachel Bilson: Bronz görünüm isteyen yıldız, doğala yakın bronz bir pudrayı göz kapaklarının üzerine ve hafifçe yanaklarına uyguluyormuş.

Kate Winslet: Gözlerine çok önem veren yıldız isim, göz kremenen her zaman en iyisi olmasına özen gösteriyor.

Kate Winslet Güzellik Sırları

Gwyneth Paltrow: Omega-3 yağını her zaman kullanan Paltrow, cildine yağ uygulamaktan çok hoşlanıyormuş.

Mary J. Blige: Makyajını en iyi temizleyicileri kullanarak temizlese bile bir kez de mutlaka su ile temizliyormuş. Yatmadan önce de mutlaka cildin su ile temizlenmesi gerektiğine inanıyormuş.

Lucy Liu: Cildini canlandırmak için buz kullanan yıldız, her mevsim bu uygulamasını yapıyormuş. Özellikle sabah kalktığında yaptığı ilk işlerden biri buz ile cildini canlandırmakmış.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb