Ünlüleri Zayıflatan Diyet

Author

Categories

Share

Fazla kilolarınız var ve arzuladığınız vücut görünümüne ulaşmayı mı düşünüyorsunuz. Hedeflediğiniz kiloya ulaşmak imkansız değil. Ünlülerin zayıflatan diyet programı ile siz de zayıflayabilirsiniz. Bu program diyetten çok kaliteli bir yaşama kavuşmak için gerekli ipuçlarını barındırıyor. Besinleri kısmaktansa egzersize yöneltiyor.

Ünlülerin Diyet Programı

Ünlülerin diyeti diye dolanan diyet listelerini unutun. Yiyerek zayıflamanın yolu günlük yürüyüşler ve egzersiz programlarından geçiyor. İlk olarak hedeflediğiniz kiloyu hesaplamanız gerekmekte. İkinci olarak günlük yürüyüş yapacağınız parkuru belirleyin. Her gün aynı yerde yürümek bir süre sonra sıkıcı gelecektir. Her gün başka yollardan gitmek işi eğlenceli kılabilir. Günlük olarak en az yarım saat, en fazla bir buçuk saat yürüyebilirsiniz ilk zamanlarda. Yürüyüşün ardından evde düzenli olarak egzersiz yapmalısınız.

Bu programda öğünlerinizi günlük 3 ana öğün ve 3 ara öğün olacak şekilde ayarlamanız gerekmekte. Az ve sık aralıklarla yiyeceksiniz. Böylelikle tokluk hissi daha çabuk gelecek ve kan şekeriniz ani düşüşler yapmayacak. Haftada bir günü protein günü olarak belirleyip o gün sadece protein tüketmelisiniz. Program boyunca bol bol su içmelisiniz. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarından daha düşük beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Bu şekilde düzenli şekilde devam ettiğinizde bir ay içinde ciddi kilolar verebilir ve arzuladığınız görünüme yavaş ama kararlı adımlarla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu program sayesinde düzenli beslenme alışkanlığı geliştirecek ve sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak zayıflamış olacaksınız.

Author

Share