Tüy Dökücü Sprey Hakkında Şok Bilgiler

Author

Categories

Share

TÜY DÖKÜCÜ SPREY HAKKINDA ŞOK BİLGİLER

tuy-dokucu-sprey-hakkinda-sok-bilgiler-1

Erkek veya bayanlarda istenmeyen tüyler için başvurulan yollardan biri de tüy dökücü spreylerdir. Kimileri doğal olan şekli ile kalmayı tercih ederken kimileri ise pürüzsüz bir cilde sahip olmayı ister. Bunun için arayışlar içine girilir, ürünler denenmeye başlanır. Genellikle yani doğal olarak acısız ve pratik yollar tercih edilir. Bunlardan biri de tüy dökücü spreylerdir. Lazer, epilasyon tedavisine göre, daha az masraf oluşturan ancak geçici olarak tüylerden kurtulmaya sebep olan tüy dökücü spreyler tercih edilir. Bunun için cinsiyetin hiçbir önemi yoktur. Herkese etki etmektedir. Tabi tüylerin yeniden oluşması kişiden kişiye değişmektedir. Geçici çözüm olmasına karşın kullanımında kolaylık olduğu için tercih edilmektedir.

tuy-dokucu-sprey-hakkinda-sok-bilgiler

TÜYLERE NASIL ETKİ EDERLER Tüy dökücü sprey hakkında şok bilgiler ki bazı maddelerin kıl köklerinin protein yapılarına etki etmesi sonucu, dökülmeye yol açmaktadırlar. Hızlı bir şekilde sonuç verir. Duş esnasında uygulanması ve su ile durulama işlemi yapılması tavsiye edilir. Bir çeşit depilasyon yöntemi de denebilir. DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Eğer ki herhangi bir alerjiniz olup olmadığını bilmiyor iseniz kullanmadan önce böyle bir sorunun ortaya çıkmaması için vücudun ufak bir kısmında denenmelidir. Kullanım sonucu bir süre denediğiniz alanı incelemeniz gerekmektedir. Eğer herhangi bir alerjik reaksiyon durum gözükmüyor ise ürün kullanılabilir. Eğer deneme yapmadan direk kullanır iseniz ve alerjik bir durum ortaya çıkarsa sıkıntılı bir cilt problemi ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

tuy-dokucu-sprey-hakkinda-sok-bilgiler-2

NASIL KULLANILMALI Bir duş anında sprey istenmeyen tüylenmenin olduğu yere uygulanmalıdır ardından ise su ile durulanması gerekmektedir. Ürün kullanımından sonra eğer istediğiniz verimi alamamış veya doğru uygulanmamış ise ikinci bir uygulama için 1-2 gün beklenmesi gerekmektedir. Bu tür bir sorun ile karşılaşmamak için ürün üzerinde bulunan kullanma talimatları iyice gözden geçirilmesi faydalı olacaktır. Spreyin vücut ile teması sonrası durulama aşaması için acele edilmemelidir. Bunun sebebi ürünün etkisini arttırmak ve etki etmesi içindir. Uygulama ardından cilt soğuk su ile iyice yıkanmalıdır. Etki edilen bölgeye nemlendirici krem sürülmesi kullanıcı için faydalı olacaktır ve herhangi bir kızarıklık olmasını engelleyecektir.

tuy-dokucu-sprey-hakkinda-sok-bilgiler

MARKANIN BİR ÖNEMİ VAR MI Marka seçimi de önemlidir. Çünkü bilinmedik bir markanın etkisini pek bilemeyecek ve güven içinde kullanılması mümkün olmayacaktır. Burada marka olgusu duyulan güvenin artması ve belli müşteri kitlesi yani deney alanındaki genişlikten kaynaklanmaktadır. Herhangi bir sıkıntıda başvurulacak bir yer olması da müşteri adına faydalı olacaktır. Müşteri yorumlarından yola çıkaraktan markada tespit yapılmasında olanak oluşmaktadır. Şuan piyasa da kendini ispatlamış ve bu alanda müşterilerinden iyi not almış bir kaç firma var. Veet, Epiten, Bioder, Sesu bunlardan bir kaçı. Bunlar piyasada bulunan en kaliteli ve en popüler markalar. Müşterilerinden olumlu dönütler alan tüy dökücüler arasında yer almaktalar. Fiyat konusunda ise oldukça makbul fiyatlara bulunmakta bu ürün. Lakin yine de alış işlemi gerçekleştirirken tercihler ucuz olandan yana olmamalıdır. Önemli olan ne kadar etkili olduğu, sonuçları ve sağlıklı olduğu kanıtlanan ürünler arasından seçilmesidir.

OLUMSUZ YANLARI Özellikle hassas bölgelere uygulanacak ise marka tespitinin önemini daha da arttırır. Hassas cilde sahip kişilerin dikkatli kullanması ya da doktoruna danışması iyi olacaktır. Etkisi kısa sürede geçen ve sanki jilet ile alınmış gibi hızla uzar. Hamilelerin kullanması tavsiye edilmez.

Author

Share

Önceki İçerikDAMAT BOHÇASI
Sonraki İçerikHamilelikte Kasık Ağrısı