Turkuaz Oturma Grubu, Koltuk Takımı Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Turkuaz Oturma Grubu, Koltuk Takımı Modelleri

Turkuaz Oturma Grubu, Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımı ya da oturma grubu bakarken dikkat edilen noktalardan biri de elbette rengidir. Son yıllarda artık eskisi kadar standart renkler yerine odanıza renk katacak olan canlı renkler tercih edilmektedir. Böylece artık daha soluk bir oda yerine canlı, enerjik bir odaya sahip olabilirsiniz. İşte bu renklerden biri de turkuaz oturma grubu, koltuk takımı modelleridir.

Turkuaz rengi açık renk olması dolayısıyla doğru dekorasyonlarla odanızın havasını değiştirecektir. Özellikle salon ya da oturma odası olsun fark etmez. Her iki odanıza da uygun turkuaz renkli koltuk takımı ve oturma grupları vardır.

Oturma grubunuzu seçerken ister tek renkli ve desensiz olarak tercih edebilir isterseniz de desenli olan modeller kullanabilirsiniz. Yalnız bizim fikrimiz ve uzmanların fikri genelde tek renkli ve desenli turkuaz renkli oturma grubu ya da koltuk takımlarından yana olmaktadır. Oturma grubu bakarken de açılıp yatak olabilen ve altına çeşitli eşyalarınızı koyabileceğiniz bazalı olan modeller daha kullanışlı olmaktadır. Koltuk takımlarında ise bu avantaj bulunmuyor. İşte merakla beklediğiniz 2015 turkuaz oturma grubu, koltuk modelleri:

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

aysenaz diyor ki; 28 Mart 2015 - 01:32

Model 4 teki takimin markası nedir acaba çok begendim

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb