Tüp Bebek Ailesi Dr. Celalettin Örnek

Author

Categories

Share

Tüp bebek tedavisi günümüzde çocuk sahibi olmak isteyen ama olamayan çiftlerin en sık başvurduğu tedavi yöntemidir.Peki nedir bu Tüp Bebek ? nasıl yapılır? gelin bütün bu sorulara birlikte cevap verelim. Kadın doğum uzmanı Dr.Celalettin Örnek tarafından hazırlanan tupbebekailesi.com sitesinde bütün yönleriyle tüp bebek tedavisi başta olmak üzere kısırlık ve gebelik ile ilgili güncel bilgiler,videolar ve makaleler sizlere sunulmaktadır. Sitemizde Tüp bebek tedavisi nedir, tedavi şekilleri nasıldır,tedavi kimlere uygulanır, nasıl başarılı olunur gibi birçok merak edilen sorulara en yalın ve anlaşılır şekilde cevap verilmeye çalışılmıştır.
Günümüzde bir çok sebep çocuk sahibi olmanıza engel olabilir ve bu sebeplerin bir çoğu sizin aslında günlük hayatınızın bir parçası olmuş ama farkında olmadığınız nedenlerdir.Mesela sigara içmek ksırlıksebeplerinin en başında gelir.Ayrıca diğer kısırlık nedenleri nedir, nasıl tedavi edilir ,nelere dikkat etmelidir gibi bir çok soruya sitemizden cevap bulabilirsiniz. Eğer bilgilerden tatmin olmaz veya daha ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyduğunuz taktirde Dr.Celalettin Örnek ile Doktorunuza sorun bölümünden iletişime geçerek en kısa zamanda istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bildiğiniz gibi gebe kalmak zor gebeliği devam ettirmek daha zordur. Sağlıklı bir gebelik geçirmek her anne adayının hayalidir. Ama gebeliği kolay ve sorunsuz geçirmenin bir çok püf noktası vardır. Sitemizde doktorunuz size vereceği öneriler ile gebeliğinizi rahat bir şekilde geçirmenize yardımcı olmaktadır.
Dr. Celalettin Örnek Kimdir ?
Dr.Celalettin Örnek 1962 yılında çorlu da doğdu.1980 yılında Konya Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra değişim öğrencisi olarak 1 yıl Amerika da eğitim aldı.1981-1987 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesinde eğitim alarak 1987 yılında doktor oldu. Konyanın Seydişehir ilçesinde devlet hastanesinde başhekim ve uzman doktor olarak görev yaptı. Bingöl ve Seydişehirde devlet görevinin yanısıra muayene hane hekimi olarak da pek çok hasta tedavi etti.

www.tupbebekailesi.com

Author

Share