Tül Etekler Nasıl Kombinlenmeli | Hanımların Dünyası

loading...

Tül Etekler Nasıl Kombinlenmeli

Tül Etekler Nasıl Kombinlenmeli

Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan etekler, tül olarak ve midi boylarda karşımıza çıkıyor. 2015 yılının en çok tercih edilen etek modeli midi boy oluyor. Midi boy tül etekleri spor ve klasik tarzlarda oluşturmak mümkün. Böylelikle tül etekler hem gece hem de gündüz kullanılabiliyor.

Tül Eteklerle Spor Kombinler Nasıl Oluşturulur

Tül etekler ile spor kombinler oluşturmanın ilk kuralı spor ayakkabılar, sandaletler veya babetleri tercih etmektir. Renkli tük etekler ile bol ve salaş penye tişörtler, büstiyerler veya kot gömlekler oldukça uyumlu oluyor ve şık bir görünüm oluşturuyor. Bu parçalar ile büyük ve yumuşak çantalar kullanılarak spor ve günlük bir kombin oluşturuluyor.

Tül Eteklerle Klasik Kombinler Nasıl Oluşturulur

Midi boy tül etekler ile stiletto ayakkabılar veya dolgu topuk ayakkabılar tercih edildiği takdirde ortaya klasik ve güzel bir gece kombini çıkacaktır. Portföy veya klasik el çantaları ve metal takılar ile tamamlanan kombinler, tül eteklerin en çok tercih edildiği parçalardandır. Böylelikle akşam yemeği, davet veya partilerde giyilebilecek tül etek kombinleri ortaya çıkmaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb