Trump Towers Terasında Trump Cadde | Hanımların Dünyası

loading...

Trump Towers Terasında Trump Cadde

Trump Towers Terasında Trump Cadde

Trump Towers alışveriş merkezi açıldığı ilk günden bu yana seçkin ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Son olarak’ta bu ziyaretçileri artıracak önemli bir yenilik yapıldı. İzzet Çapa’nın hayata geçirdiği Trump Cadde isimli bölüm Trump Towers‘ın tepesinde yani teras katında ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor.

Birbirinden kaliteli ve ünlü markaların restaurant,cafe, barların yanı sıra dövmeci, kuaför gibi daha bir çok sektörde mağazanın yer aldığı Trump Cadde beklentilerin üstünde bir dizayn ile büyük yankı uyandırdı.

Çapa, basın mensuplarının ‘Diğer mekanlardan farkı’ ve ‘İstanbullular niye gelip görmeli’ şeklindeki sorularına “Bugüne kadar benim hiç yapmadığım bir mekan tarzı. İstanbullular niye gelmeli, görmeli? İstanbul’da bir ilk değil gerçekten dünyada bir ilk. Kopyası, taklidi olmayan, kimsenin kalemi sıkıldığı zaman ‘benzeri var’ diye yazamayacağı bir yer. Zaten 2014 tasarım yarışmasında Gökhan Avcıoğlu da bu proje ile aday Amerika’da” yanıtını verdi. Çapa, basın mensuplarının ‘Yani dünyada eşi benzeri yok?’ sorusuna “Ben bilmiyorum en azından. Bulurlar belki çıkarırlar benzer noktalar ” dedi.

Trump Cadde’de yer alan markalardan bazıları;

Zouk, Sushi Chinese Express, Limonata, Fiorucci, Coca Cola, Home Store Kahve, Cafe Bien Loti, MatrakShop, Kasap Döner, BiggShop, Nezih Kebap, 1ABurger, Good Food, Salaş Pub, Alaçatı Kumru Evi, PapaBubble, Ranchero, Kağıthane, Sneakers More, Hoca’nın Yeri, Kuğu Pastanesi, Rumi Tantuni, Plus Kitchen, Al Fakheer, Mehmet Tatlı Kuaför.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb