Trnd İşbirliği ile Fairy Platinum Deneyimi

Author

Categories

Share

Eminim ki Fairy Platinum çıktığı günden bu yana bayanların en çok tercih ettiği bulaşık makinesi kapsülü haline geldi. Bu kadar beğeniye rağmen henüz denememiş olan bayanlarında keşfetmesi için Fairy tanıtımlarına devam ediyor.

Trnd Türkiye ile yaptığı işbirliği sonucunda 1000 bayana deneme kiti gönderildi. Deneme kiti içinde bayanların çevresine, arkadaşlarına dağıtacağı küçük deneme paketleri yer alıyor. Ayrıca Fairy Platinum hakkında bilinmeyen çok detaylı bilgilerin yer aldığı kitapçık ve broşürler var.

Fairy Platinum Deneyimi

Ben Fairy Platinum’u ilk çıktığı dönemde direkt pazarlama tekniği ile kapımı çalan satış ekibinden almıştım. 4 adet kapsülden oluşan deneme paketini test ettiğimde kalitesine hayran kaldım ve o günden bu yana kesinlikle başka marka kullanmıyorum. Trnd üyeliğim sayesinde Fairy’nin yeniden bir tanıtım kampanyası başlattığı bilgisini aldım ve gönüllü olarak tanıtım yapmak için başvuruda bulundum. Deneme kiti elime ulaştı, zaten kendime ait Fairy Platinum stoklarım olduğu için kutu içinden çıkan tüm ürünleri daha önce Fairy Platinum’u denememiş arkadaşlarıma dağıtacağım.

Sizde Fairy Platinum deneyimlerinizi, görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğer deneme paketlerinden sizede ulaştırmamızı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Trnd üyesi olarak sizde tanıtım, deneyim çalışmalarına katılabilirsiniz.

Fairy Platinum Trnd

Author

Share