Tozlu Giyim Baskılı Çorap Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Tozlu Giyim Baskılı Çorap Modelleri

Tozlu Giyim Baskılı Çorap Modelleri

Tozlu giyim internet alışveriş sitesi bayanlarımıza özel her türlü kıyafet detayını düşünerek, onlara en iyi ürünleri sunmaya devam ediyor. Birbirinden güzel tasarımlara sitesinde yer veren Tozlu giyim, özellikle son yıllarda çok beğenilen 3D baskılı çorap modellerini satışa sunmaktadır. Yaza girerken etek ya da şort altına giyebileceğiniz Tozlu giyim baskılı çorap modelleri hem bayanlar hem de çocuklar için uygun modelleri karşımıza çıkıyor.

Tozlu giyim baskılı çorap modelleri oldukça renkli bir o kadar da şık çoraplardır. Diz altı olan bu çorapları rahatlıkla kombine ederek kullanabilirsiniz. Desenleri ile muhteşem olan bu çoraplar genç kızların dikkatini çekecek tarzdadır. İlkbaharda giyilebilecek olan bu güzel çorapları Tozlu giyimde bulmanız mümkündür. Fiyatları ise 14.90 TL’den başlamaktadır.

Baskılı çoraplar günlük giyimde, alışverişe çıkarken, doğum günü gibi günler için kullanabilirsiniz. Hayvan figürlü, çizgi figürlü, çiçekli, kilim desenli, gökyüzü desenli gibi daha birçok desenleri ile karşımıza çıkıyor. Bazı modellerde ise %50 ye kadar indirim imkanı da bulunuyor. İşte bu güzel Tozlu giyim baskılı çorap modelleri şöyledir:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb