İş Toplantısına Katılırken Giyebileceğiniz Kıyafet Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

İş Toplantısına Katılırken Giyebileceğiniz Kıyafet Kombinleri

İş Toplantısına Katılırken Giyebileceğiniz Kıyafet Kombinleri

İş toplantısına ya da konferansa katılmak için davet mi aldınız? Peki ne giyeceğiniz konusunda kararsızsanız bu yazımızı sizler için hazırladık.

İş toplantısı ya da konferanslara katılımda elbette dış görünüşünüz oldukça önemlidir. Çünkü konferans ve toplantılar gnelde daha resmi ve herkesin kıyafetine dikkat ettiği ortamdır. Szide nasıl giyinmeniz konusunda karasız kaldıysanız öncelikle elbise mi yoksa iki parçada oluşan takımlar mı tercih edeceksiniz bunu belirleyiniz. Tercihiniz elbiseden yana ise kahverengi, mor yada bordo, gri renklerde elbiseler olabilir. Bej ve açık gri de ideal olacaktır. Altına orta topuk bir ayakkabı ve fazla abartılmamış aksesuarlarla tamamlamanız mümkündür.

İş Toplantısına Katılırken Giyebileceğiniz Kıyafet Kombinleri

 

Bunun dışında daha kapalı olsun diyorsanız pantolon ceketten oluşan takım kullanabilirsiniz. Metal renklerde aksesuarlar, güzel bir flar da tamamlayıcı ürünler olacaktır. Ayakkabı seçim olarak ise yine orta topuk ayakkabılar öneririz. Renk ise lacivert, koyu gri, füme renkler olabilir.

İş Toplantısına Katılırken Giyebileceğiniz Kıyafet Kombinleri (2)

 

Daha az resmi bir kıyafet tercih etmek istiyor ve renkler konusunda daha canlı olmak istiyorsanız etek ve bluz önerebiliriz. Şık bir kalem etek ya da bluzla kombini tamamlamanız mümkündür. Aşağıda kombine benzer kıyafetler size fikir olabilir.

İş Toplantısına Katılırken Giyebileceğiniz Kıyafet Kombinleri (3)

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb